Zoeken Vraag het forum

bijna 2 weken overtijd maar test negatief!!

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Harrietjepetje

    Hallo,

    Ik zit met een probleempje.
    Ik ben 12 dagen overtijd en de zwangerschapstest is negatief.

    Heeft hier nog iemand last van?
    Bij mijn vorige zwangerschap was de test direct positief!

    Ik heb wel last van kwaaltjes (ontzettend moe, misselijk, opstipatie, pijnlijke borsten, lage rugpijn enz) daarom denk ik wel dat ik zwanger ben. Ik heb het idee dat ik het gewoon voel maar ja de test is negatief.
    Ik heb wel een bloeding gehad in de 3de week maar dat was niets in vergelijking met mijn menstuatie. Normaal is deze namelijk erg heftig en dat was dit zeker niet.

    Zit er nou iemand met hetzelfde probleem of ken je dit
    laat het me dan even weten.

    Groeten Harriet

    6 reacties
    Reageren
    Debby

    Bij mij was het juist andersom.
    Bij mijn eerste zwangerschap had ik pas na een week een positieve test en bij de tweede al gelijk.
    Maar nu jij al 12 dagen overijd ben zou ik een maandag toch eens naar de huisarts gaan,die kan ook bloed afnemen en laten onderzoeken.

    Een late positieve test komt trouwens wel vaker voor hoor.

    Groetjesssss

    Reageren
    deb

    Hoi,

    Ik heb dat vorig jaar gehad, het bleek gewoon dat mijn cyclus van slag was.
    Ik had tussendoor een ligte bloeding en toen ik 3 weken overtijd was was de test nog steeds negatief. een paar dagen later werd ik alsnog ongesteld met heel veel pijn.
    Dus een bezoekje aan de huisarts is geen gek idee.

    veel succes.

    Groetjes

    Reageren
    dolfijntje

    Het zelfde probleem heb ik nu ook ben al 12 dagen overtijd en de test blijft negatief normaal gesproken ben ik altijd heel regelmatig ongesteld.
    En heb ook het gevoel dat ik zwanger ben maar zeker weet ik het niet natuurlijk ik raad je aan om een afspraak te maken bij je huisarts.
    Dat ga ik zelf ook doen!

    Veel succes!

    Reageren
    Kaatje

    hallo,
    Ik ben ten einde raad.. ik ben 39 jaar en heb twee gezonde kinderen.Mijn cyclus is al jaren 34/35 dagen. Ik slik al 10 jaar geen pil meer. Sinds november heb ik wel 20 mg citolapram en ook daarna is mijn cyclus 34/35 dagen geweest. Op 16-2 is het condoom gescheurd, even wat berekeningen erop los gelaten en de eisprong zou pas plaats moeten vinden om en nabij 26/28 febr. Ik zou dus ong. 13-3 ongesteld moeten worden en het is nu 21-3… uiteraard flink getest, negatief op 8-3, 13-3 en 19-3… maar nog altijd geen menstruatie?? Wel veel witte vlokjes en soms sliertjes in de urine, soms wat last van mijn borsten (gloeien en rillingen), krampjes en steken onderin mijn buik, temperatuur al weken boven de 37 graden, MOE, misselijk na het eten en bij het naar bed gaan… houd mijn hoofd mijn lichaam voor de gek? Ligt het alsnog aan de citalopram of ben ik toch zwanger en is er iets mis met de testen of met het vruchtje?? Iemand die hier ook ervaring mee heeft? Help!

    groetjes Kaatje

    Reageren
    Elle

    Hoi ,

    Hier zelfde probleem… cyclus van 28 dagen altijd regelmatig… al 8 dagen overtijd … testen negatief maar geen menstruatie. Ook steekjes in mijn onderbuik. Wel tussentijds beetje bloedverlies gehad rond ovulatie. Ik denk dat ik maar eens bloed ga laten prikken… want ik snap er niets meer van…

    Reageren
    John (moderator)

    Zou het niet beter zijn om naar de huisarts te gaan?

    Reageren
Reageer op: bijna 2 weken overtijd maar test negatief!!
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.