- Mollie2 december 2017 om 06:34
Hallo,
ik ben nu een week over tijd en heb 2 testen gedaan waarvan 1 op de 3e dag en 1e op de dag dat ik een week echt over tijd was. Deze waren allebei negatief en ik heb wel de zwangerschapsverschijnselen. Ook heb ik 38+ koorts. Maar zou ik nu wel zwanger zijn of niet? Help me aub, mijn huisarts vertelde dat ze de koorts (is al zeker een week 38 graden) te hoog vindt en ze denkt dat ik zwanger ben.Ik weet het niet meer. Moet ik nog een test doen aankomende week? Zo niet wat nu?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 december 2017 om 11:27Ga naar de huisarts en laat een bloedtest doen
ReagerenCatootje3 december 2017 om 09:46Ligt er aan wat je situatie is. Of je seks gehad hebt in je vruchtbare dagen bijvoorbeeld maar ook wat je normale cyclus is. Is die regelmatig of niet. Als je hormonale anticonceptie gebruikt of hebt gebruikt kunnen je hormonen ontregeld zijn. Dan ontstaat oestrogeendominantie, waarbij het oestrogeen relatief te hoog is ten opzichte van het progesteron. Dit kan leiden tot vele klachten, ook klachten die kunnen lijken op zwangerschapsverschijnselen. Is bij te sturen met de juiste voeding en aanvullende middelen. Ook kan het zijn dat je gewoon even niet lekker bent. Soms kunnen je hormonen dan even van slag zijn.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Koorts en 1 week over tijd
- Door Mollie
- 2 december 2017 om 05:34
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties