Zoeken Vraag het forum

Wel of niet zwanger.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Joy

    Hallo,
    Sinds augustus dit jaar gestopt met de pil. Om erachter te komen hoe mijn natuurlijke cyclus verloopt heb ik via een app telkens mijn gegevens ingevuld. Ik zou volgens deze app 15 nov ongesteld moeten worden. Dit was echter niet zo. Door het lezen van internet en symptomen van zwangerschap heb ik mezelf een beetje gek gemaakt en ter controle een zwangerschapstest gedaan. Deze was positief. Vervolgens nogmaals een test gedaan. Clearblue digital en ook hier wederom zwanger 2-3 weken. Misschien een overbodige vraag maar ben ik dan nu zwanger? Of ben ik te vroeg met testen? Ik ben nu volgens de app 2 dagen overtijd. Maar ik weet nog niet goed of ik wel een regelmatige cyclus heb. Wat kan ik nu het beste doen om zekerheid te krijgen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als de alle testen positief zijn, is het toch waarschijnlijk dat je zwanger bent.
    Je kunt naar de huisarts gaan en daar en bloedtest laten doen.

    Reageren
Reageer op: Wel of niet zwanger.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.