- Anoniem22 juli 2014 om 17:49
Goedenavond allen,
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen? Ik ben sinds vorig jaar augustus van de mirena spiraal af en proberen wij zwanger te worden. Nu kijken wij absoluut nu naar de dagen wanneer ik een eisprong zou hebben. Het is en blijft een wonder als je zwanger wordt (zo zien wij het). Nu ben is mijn cyclus sinds een jaar ongeveer 31 Ã 33 dagen en kan ik nu wel zeggen dat hij regelmatig is. (Voor de mirena was ik om de 2 weken ongi).
Nu speelt er alleen het volgende: wij hebben 14 juli geklust en dat is achteraf ook de dag dat mijn eisprong plaatst heeft gevonden. Officieel moet ik 28 juli ongi worden. Ik verloor op de 16de paar druppels bloed. Dus ik dacht een innesteling maar nu verloor ik de 18de best wat bloed wat rood was en de 19de stopte. De dagen erna verlies ik alleen een beetje bloed tijdens een toilet bezoek tot de 21 ste. Vandaag een beetje bruin bloed met een bezoek aan de toilet. Kan dit nu wel een innesteling geweest zijn of heb ik na 2 Ã 4 dagen na mijn eisprong toch mijn ms gehad? Ik begrijp het echt niet omdat ik al een jaar op die 31 Ã 33 dagen zit en dan zou ik ineens op de 19de dag mijn ms hebben. Hoop dat jullie ons kunnen helpen.
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 juli 2014 om 21:48Een innestelingsbloeding is niet onmogelijk. In de regel treedt een innestelingsbloeding op tussen de 6de en 12de dag na de eisprong. Qua tijd en data zou het kunnen.
Reageren
De innesteling kan samen gaan met een beetje bloedverlies. Dit wordt innestelingsbloeding genoemd. De bloeding ontstaat doordat bij het innestelen een bloedvaatje wordt geraakt. De bloeding verschilt per vrouw. Het bloedverlies is in ieder geval minder dan bij een menstruatie. De kleur kan onder andere helderrood, roze of bruin zijn.
Dus nu maar even afwachten of je volgende menstruatie uitblijft.Anoniem4 augustus 2014 om 21:13Nu 8 dagen overtijd en geen positieve test:( dit is mijn 2de zwangerschap en krijg Steeds meer een buik. Mijn zijkant is nog smal maar naar voren voel ik mijn buikspieren aardig naar voren staan. Zou ik dan toch zwanger kunnen zijn of mijn volgende ms op 15 aug moeten afwachten?
Ook is het zo dat ik met mijn vorige zwangerschap er met 16 weken pas achterkwam en ik tot 7 maanden ongi ben geweest. Zou het kunnen zijn dan mijn hcg te laag is? Komt dat wel vaker voor bij andere zwangere of moeders?
ReagerenJohn (moderator)
4 augustus 2014 om 22:23Het komt inderdaad wek eens voor dat het HCG gehalte te laag is
Reageren
Ga naar de huisarts en vraag om een bloedtest.K.27 maart 2018 om 23:28Hey Dames,
Hopelijk kunnen jullie me helpen.
Mijn vriend en ik proberen opnieuw voor een kindje. In december heb ik 3x mijn mensruatie gehad volledige 5 dagen. Begin januari zijn ze gestopt en sindsdien geen menstruatie meer gehad. Ik heb me beziggehouden met ovulatietesten maar altijd waren ze negatief. Vrijdag ben ik bij gyne. Geweest en ze zei me dat er een rijp eitje klaarzat. Ze heeft me pregnyl 5000 voorgeschreven en vrijdag avond heb ik de die toegediend bij mezelf. Zaterdag middag ben ik met mijn vriend intiem geweest. En maandag verloor ik een beetje bruin voor. Ik dacht direct , kan dit al nesteling bloed zijn? Ik heb savonds 2 testen gedaan en ze zijn allebei positief. De volgende morgen een clearblue gedaan en ook positief 1-2 weken. Ben in de namiddag een test gaan toen bij de huisarts en hij heef me savonds opgebeld dat ik 11 procent hg waarde heb en er dus een reële kans bestaat. Nu begin ik harder en harder te bloeden. Zou dit een miskraam zijn of is dit nog steeds innesteling bloed?
Groetjes
Reageren



