Zoeken Vraag het forum

negatieve test

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • wurmpie

    Hallo allemaal.
    Dit is voor het eerst dat ik een berichtje op deze manier schrijf,dus bij voorbaad excuses als ik een foutje maak.
    Ik ben een vrouw van 32 jaar en heb 2 kinderen een dochter van bijna 9 en een zoontje van 4 1/2 jaar.
    Beide zwangerschappen ontstonden in de eerste maand klussen na jaren pilgebruik (ja heel veel geluk gehad)
    Ik dacht dat ik alles wist wat er te weten valt,maar nu we voor de derde aan het oefenen zijn,ben ik toch erg onzeker.
    mijn laatste ongi dag was 13 november,hiervoor 4 jaar de pil geslikt,met een cyclus van 26 dagen.
    Afgelopen maand eisrong gevoeld en twee keer tijdens geklust.Afgelopen dinsdag erge hoofdpijn tegen van ongesteldheid bij mij)Woensdag hele dag heel licht roze gevloeid,niet bij afvegen,maar alleen van binnen.Vandaag geen bloed of vloeien,geen hoofdpijn,wel een negatieve zwangerschapstest.
    mijn vraag is nu of iemand dit herkend als ontpillen of als zwangerschap?

    2 reacties
    Reageren
    Zonnetje

    Hallo Wurmpie 🙂

    Het kan eigenlijk allebei. Voorgaand pilgebruik en voorgaande zwangerschappen geven geen garantie voor hoe het nu gaat. Er kan in die tijd vanalles veranderd zijn en toen kun je veel geluk gehad hebben of nu juist veel pech.
    Als voorbeeld mijn eigen situatie; bij mijn 1e zwangerschap was ik in 3 mnd zwanger en alles ging goed. Nu zijn we al 1,5 jaar ‘bezig’ voor een 2e en gaat het dus niet zo makkelijk. Ik blijk een syndroom te hebben waardoor ik slechts 2 keer per jaar een eisprong heb. Die heb ik ook gehad, maar beide keren zijn uitgelopen op een miskraam. Nu gaan we over een maand starten met hormoontabletten.
    Het kan dus raar lopen. Maar dat wil niet zeggen dat dat bij jou ook het geval is, het is puur als voorbeeld!

    Als je stopt met de pil kan je cyclus enigszins veranderen; soms krijg je klachten zoals gespannen borsten, zere onderbuik, pukkeltjes, afscheiding die anders is dan anders, stemmingswisselingen… heel vervelend, maar heel normaal. Het kan bij jou dus ontpillen zijn, maar als je zo terugrekend kan dat lichtroze vloeien heel goed innestelbloed zijn geweest. Ik denk dat je het beste een paar dagen nog kan wachten en dan pas weer testen.

    Succes! Ik duim voor je dat je wel zwanger bent!

    Reageren
    wurmpie

    Heel erg bedankt voor de snelle reactie,ik weet het ik moet afwachten en nu is geduld niet echt mijn sterkste punt!

    Reageren
Reageer op: negatieve test
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.