Zoeken Vraag het forum

vaginale schimmel?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Een paar maanden terug had ik onveilig seks gehad en daarna kreeg ik last van vaginale shimmel is wat ze zeiden bij de dokter. Nu heb ik het weer en het jeukt zo afschuwelijk dat ik gewoon niet meer normaal kan functioneren, het duurt al een paar dagen en ik weet niet zo goed wat ik ermee aan moet. Moet ik weer naar de huisarts of kan ik gewoon langs een drogist om er wat voor te halen? En als je er niks aan doet, kan het dan ok gewoon over gaan? En is er nog steeds een kans dat het TOCH een soa is? Je ziet voor de rest niks maar ik vind het zo apart dat het weer terug is.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Schimmelinfecties kunnen terug komen…
    Maar het is toch beter om eerst even naar de huisarts te gaan. Misschien moet er voor een andere behandeling worden gekozen en toch maar even een soa test.

    Reageren
Reageer op: vaginale schimmel?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.