Zoeken Vraag het forum

onderhuidse bult naast de clitoris

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo, ik heb een onderhuidse bult ongeveer te grootte van een erwt naast mijn clitoris. ik heb er erg last van. ik weet niet wat het is, maar afgelopen week ben ik bij de HA geweest met een bult in de lies dat bleek een talgklier te zijn. zou ik dan nu weer één naast mijn clitoris hebben?
    GrEatzzz

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan inderdaad een talgklier zijn, maar ook een ontstoken haarzakje door een ingegroeide haar. In dat geval zal het zich tot een puist ontwikkelen die je dan kunt uitdrukken.

    Reageren
Reageer op: onderhuidse bult naast de clitoris
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.