Zoeken Vraag het forum

Lichtroze vocht uit vagina

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Chantal Koenen

    Ik heb sinds 1,5 week last van waterige afscheiding dat lichtroze van kleur is. Ik ben 35 jaar en heb dit nog nooit eerder gehad.
    Het begon vlak voor de laatste pil van de strip dus ik dacht aan een doorbraakbloeding. Na de laatste pil werd ik zwaar ongesteld maar dit duurde maar 2 a 3 dagen. Het vocht hield daarna aan. Het is geen normale afscheiding zoals ik in het verleden weleens heb gehad. Het is als water met een lichtroze kleur. Het is géén urine. En het is niet bruin.
    Het lijkt alsof het constant doordruppelt.
    Mijn baarmoedermond is 5 jaar geleden behandeld ivm contactbloedingen. Kan dit nu met mijn baarmoedermond te maken hebben? Ik begin me zorgen te maken.

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem
Reageer op: Lichtroze vocht uit vagina
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.