Zoeken Vraag het forum

Schaamhaar

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hoi allemaal,

    ik heb heel erg last van een gevoelige huid bij mijn vagina.

    Ik heb vanalles geprobeerd om te zorgen dat ik geen bultjes, irritaties en ingegroeide haartjes te krijgen met scheren. Ook als ik het een tijdje niet heb geschoren blijft het gevoelig, dus altijd geïrriteerd en littekentjes en ingegroeide haartjes. Ik ben radeloos en heel erg onzeker als het om het dragen van bikini’s gaat en om seks.

    Ik hoop dat iemand een oplossing weet voor dit probleem. Een crème of dat misschien waxen zou werken? En zoja hoe gaat dat in z’n werking bij de schoonheidsspecialiste want ik durf daar eigenlijk niet naar toe.

    kan het zijn dat het een “ziekte” is dat mijn huid zo slecht is en niet mooi glad etc. Ik heb dit overgens ook bij mij oksels dus ik durf mezelf niet 100% open te stellen aan mensen enzo.

    Mij heb al verschillende dingen geprobeerd, epileren, andere scheerproducten, glad skin, ontharingscrèmes etc.

    Ik hoop echt dat iemand me kan helpen en misschien meer informatie kan geven hierover. Ik zit hier al jaren mee….

    xx

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    ik hoop dat iemand me kan helpen, ik ben echt radeloos….

    Reageren
    John (moderator)

    Ga eens met die klachten naar de huisarts. Laat naar de huid kijken. Laat niet zomaar iets aan je huid doen voordat je weet wat er aan de hand is

    Reageren
Reageer op: Schaamhaar
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.