Zoeken Vraag het forum

Ontsteking kies en antibiotica

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marseille

    5 weken geleden kreeg ik last van mijn kies links onder, ik had nooit gedacht dat het een ontsteking zou zijn die zo moeizaam weggaat. Ik heb 3 antibiotica kuren gehad (amoxicilline,clavulaanzuur) gister liep de laatste kuur af maar ik voel toch klachten. Het gebied eromheen tintelt heel erg (mijn hele gebit ook) ik proef een vieze smaak in mijn mond als ik op de kies zuig. Mijn lymfeklieren zijn opgezet. Waarom is het na een wortelkanaalbehandeling en 3 kuren nog niet klaar? Wat kan ik nog meer doen?

Reageer op: Ontsteking kies en antibiotica
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.