Zoeken Vraag het forum

gat en knobbel in pols

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Scarlett

    Hallo,

    Ik werd gisteren wakker met verschrikkelijke pijn in mijn pols. Nou heb ik daar al ontzettend veel gedoe mee ( ik ben namelijk hypermobiel en daardoor verschuiven de botjes telkens een beetje. Er zit heel veel speling in). Toen ik hem boog merkte ik dat er in het verlengde van mijn wijsvinger, vlak voor het buiggewricht een gat zat, waarna een knobbel. Deze is knoephard en doet echt pijn als ik erop druk. Wanneer ik op het gat druk doet het ook pijn.
    Ik weet niet zo goed wat ik moet doen nu. Ik zit op de rockacademie en ben pianist, dus ik heb mijn polsen hard nodig! Ook heb ik aankomende weken tentamens. Kan iemand mij zeggen wat ik het best kan doen en wat het misschien is?

    2 reacties
    Reageren
    brenda A

    hup naar de huisarts voor advies “wat te doen”!
    succes met examens, Brenda

    Reageren
    Evianne

    Een pianist dient zuinig te zijn op de handen en zeker met uw medische voorgeschiedenis is het weinig zinvol op zoek te gaan naar algemene medische informatie omdat uw klachten en kenmerken dermate specifiek zijn dat er weinig zinnigs over valt te zeggen zonder beoordeling en kennis en inzicht van het medisch dossier. Mijn advies: ga naar de huisarts. Of het moment van huisartsenbezoek acuut is, kunt u vast zelf het beste bepalen, of u dus eerst de nadruk legt op de nodige studie resultaten of dat u uw ongerustheid zo snel mogelijk weggenomen wilt zien, die keuze is aan u. Mijn idee zou zijn dat het geen acute medische noodzaak heeft, maar ik ben niet degene die dit het beste kan beoordelen, dat bent u zelf.

    Reageren
Reageer op: gat en knobbel in pols
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.