- BANG26 augustus 2015 om 08:54
Goeiemiddag,
Een kleine 6 weken terug heb ik iemand “oraal” bevredigt zonder condoom maar dat heeft meer max 30 seconden geduurd, hij is dus niet klaar gekomen.. En ik heb ook niet hevig gepijpt… Maar had wel een aftje. En ik ben dan zo’n schijtert en ik zoek er dan vanalles over op, de symptomen enzo en ja dan krijg er stress van en dan is het precies of ik de symptomen krijg, ik heb wel geen koorts gehad, wel kleine snotvalling maar dat was denk ik door de nieuwe airco op het werk + heb wel stijve nek sinds 3 dagen maar heb gelezen dat da waarschijnlijk gewoon komt omdat ik zoveel stress heb ervoor… Wat denken jullie ? 🙁4 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 augustus 2015 om 09:32Ik denk niet dat je je daar veel zorgen over moet maken. Tenzij het iemand uit de risicogroep was.
Reageren
Je hebt waarschijnlijk meer last van de stress…Anoniem26 augustus 2015 om 10:15Is in de homo groep dusja is de kans wel groter, maar als ik het goed begrijp is via oraal de kans sowieso al minder en zeker als er geen voorvocht of sperma aan te pas kwam is het nihil ? Of ben ik fout?
ReagerenJohn (moderator)
26 augustus 2015 om 10:26Nee hoor. Je hebt gelijk.
ReagerenAnoniem26 augustus 2015 om 11:24Danku voor het snelle antwoord ! Maakt me al iets geruster !
Reageren


