- d25 november 2017 om 20:25
Beste,
Tijdens gebruik van pep kuur heb ik ook andere medicatie genomen namelijk motilium. Ik heb dat paar keer genomen zo 7 pilletjes daarvan.
Nu wil ik is weten of motilium een slechte effect heeft op de werking van Pep kuur of niet ?
Bedankt7 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 november 2017 om 21:30Niet zo handig als je daardoor diarree hebt gekregen
ReagerenD26 november 2017 om 02:05Dus dat heeft een slechte effect op de werking van pep kuur ?
ReagerenJohn (moderator)
26 november 2017 om 10:17Als je diarree hebt gehad binnen 4 uur na het innemen van de pepkuur zou dat kunnen
ReagerenD26 november 2017 om 11:03Nee ik heb dat in het begin niet genomen.
Dat was pas na 3 dagen na het nemen van pep kuur.
Ik heb 3 dagen alleen maar de pep kuur genomen in het begin en dan begon ik af en toe motilium te nemen !
ReagerenJohn (moderator)
26 november 2017 om 11:07Het gaat er niet om of je het in het begin hebt genomen, maar of je van de motilium diarree hebt gekregen, binnen 4 uur nadat je de pillen van de PEP inneemt.
ReagerenD26 november 2017 om 11:18wow nu maak ik me wel zorgen Want ik herinneer me niet meer. Ik nam altijd om 22:15 de pep kuur en dan ging ik slapen eigenlijk en ben ook nooit wakker geworden om naar de wc te gaan.
ReagerenJohn (moderator)
26 november 2017 om 11:27Dan zal het niet zo’n probleem zijn. Diarree zou je toch wel gemerkt hebben denk ik.
Reageren



