Zoeken Vraag het forum

behandeling chlamydia

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    3 weken na een onveilig contact met een jongen die chlamydia blijkt te hebben kreeg ik last van een blaasontsteking. Ik heb hiervoor nifirtoinol genomen en na 4 dagen waren mijn klachten weg.

    Wat is de kans dat de medicijnen ook de chlamydia hebben opgeruimd?

    Nihil, kleine kans, grote kans?

    Meisje.

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Kleine kans.
    Laat een soa test doen!

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb hetzelfde maar andersom, ik had volgens de dokter een blaasontsteking en na 3 dagen medicijnen waren de klachten weg. Kan ik er dan vanuit gaan dat het een gewone blaasontsteking was? Ik heb 1x een onveilig contact gehad 8 weken geleden, de blaasontsteking kwam 1 dag na anale sex waarbij de penis na het uitnemen ook even terug mijn vagina heeft aangeraakt. Dit was met mijn vaste partner en die is onlangs nog getest op soa…

    Lien.

    Reageren
    John (moderator)

    Beste Lien,

    Ik zie de link even niet naar de chlamydia?

    Ik neem aan dat je inderdaad gewoon een blaasontsteking had.

    Reageren
    Anoniem

    Beste Tandor,

    Door het onveilige contact?

    Doch zei de dokter blaasontsteking maar ik denk niet dat er op soa is getest. 3 dagen na de medicatie voor de blaasontsteking was het weg.

    Als het chlamydia was zouden de klachten blijven, niet?

    Zou de blaasontsteking van de anale sex kunnen zijn?

    Lien.

    Reageren
    Anoniem

    Beste dokter, ik heb geen klachten meer, de antibiotica deed zijn werk dus blijkbaar. Als het toch chlamydia moest geweest zijn zouden mijn klachten toch moeten aanhouden denk ik?

    Ervan uitgaande dat de nifirtoinol niets helpt tegen chlamydia?

    Meisje

    Reageren
    John (moderator)

    @meisje
    Dat hoeft niet perse. Je kunt ook een chlamydia infectie hebben zinder veel klachten. Omdat je weet dat de jongen chlamydia had, zou je er verstandig aan doen om een test te laten doen.

    @Lien
    Omdat je contact hebt gehad met je vaste partner is een soa toch niet erg voor de hand liggend. Althans…..
    Anale seks maar ook seks in het algemeen kan de oorzaak van een blaasontsteking zijn.

    Reageren
Reageer op: behandeling chlamydia
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Schurft; steeds meer Nederlanders hebben er last van
6 min leestijd

Schurft: symptomen, oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Acne bij baby’s: wat kun je doen?

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.