- anoniem31 december 2024 om 16:40
Beste John,
Ik heb even een vraag over het vapen. Ik was laatst bij iemand op bezoek die was aan het vapen. Nou lees ik vanalles op het internet over vapen, ook dat er heel veel nicotine in een flacon zit, bijvoorbeeld en dat het net zo verslavend is als Heroine en Crack. Nou ben ik zelf ex-roker en zou wel eens willen weten wat de invloed hiervan is m.b.t. het meeroken. Kun je daardoor verslaafd raken? En stel voor iemand duwd mij een Vape in de mond, bij een feestje bijvoorbeeld, en ik neem daar een teug van, kun je daar ook al verslaafd van worden. Misschien ben ik wat paranoia, maar ik heb een paar jaar geleden een naaste verloren door het roken o.a.4 reactiesReagerenJohn (moderator)
31 december 2024 om 17:57Van meeroken en een teug ( die je overigens niet hoeft te nemen als je dat niet wilt) raak je niet verslaafd
Reagerenanoniem31 december 2024 om 19:13Djw John, voor jou snelle reactie. Ik waardeer het zeer. En trouwens de beste wensen voor 2025 toegewenst.
ReagerenJohn (moderator)
31 december 2024 om 20:52Thanks. Ook voor jou en je naasten de allerbeste wensen
ReagerenAnoniem28 oktober 2025 om 12:08Nee zeggen mag natuurlijk altijd!
Reageren
Specialisme
Stoppen met roken
Stoppen met roken of vapen is een uitdaging. Je lichaam moet wennen aan minder nicotine. Dat veroorzaakt vaak vermoeidheid, prikkelbaarheid en stemmingswisselingen. Ook mentaal is het lastig: je mist een moment van rust of een vaste gewoonte. Gelukkig zijn er hulpmiddelen zoals nicotinevervangers of begeleiding. Veel worden vergoed door je zorgverzekeraar. Wil jij stoppen met roken of vapen? Hier vind je feiten, ervaringen en praktische tips die je op weg helpen.
Wil je stoppen met roken met hulp van een coach?
Ontdek welke medische hulp er is om je helpen met stoppen.Medische hulp
Zelf stoppen met roken?
Ga zelf aan de slag met zelfzorg en praktische stappen om te stoppen met roken.Naar zelfzorg
Specialisaties
