- Anoniem13 juni 2016 om 07:53
Het blijft een zeer lastige kwestie. Er zijn veel discussies over en de meningen zijn erg verdeeld.
Zelf baal ik er ontzettend van dat mannen dit blijkbaar zo nodig hebben. Je hoort zo vaak “ze doen het allemaal en dat is hartstikke normaal”. Ik ben het daar niet mee eens. Er zijn toch al veel relaties door verwoest als ik dat zo allemaal lees dus ik vind het niet zo onschuldig.. Je hoort ook veel van verslaving. Het is gewoon zo gemakkelijk voor handen en in zoveel vormen en steeds weer nieuw..
Ik kwam er onlangs achter dat mijn vriend zeer frequent porno keek. Ik ben 4 jaar met hem samen en we hebben sinds kort een kindje.
Ik dacht altijd dat hij een laag libido had want we deden het gemiddeld zo’n 2x per week. Maar als ik geen aanstalte maak kon dat makkelijk tot 1x per 2 weken oplopen. Ik heb eigenlijk altijd wel zin. De seks is wel altijd heerlijk overigens. En onze relatie is verder ook erg goed!
Ik merkte steeds vaker dat hij, als ik tegenover hem zat achter mijn laptop hij met een koptelefoontje in en een rood hoofd naar zijn scherm zat te kijken. Zo ook weleens als ik uit de douche kwam op zijn telefoon. Dus heel vaak op momenten dat het even kon. Uiteindelijk vond ik inderdaad bewijs op zijn computer. (op zijn telefoon nog niet eens gekeken) Toen bleek dat hij zichzelf elke ochtend met deze porno bevredigde zodra ik het bed uit was om de baby te voeden. Dat heeft me echt pijn gedaan.
Omdat hij het dan dus liever met zichzelf doet terwijl hij naar andere neukende vrouwen kijkt dan met zijn eigen vriendin.
Ik heb het bij hem aangekaart en we hebben een paar goede gesprekken gehad. Ik heb aangegeven dat ik het hem niet kan verbieden, dat dat niet aan mij is, maar dat ik er heel erg van baal en me er onzeker en buitengesloten door voel.
Hij voelt zich heel schuldig en alsof hij vreemd is gegaan. Hij zegt dat hij onze relatie veel belangrijker vind en dat hij het dan niet vind horen in een relatie als het mij zo’n verdriet doet. Hij zegt dat hij het doet/deed omdat er in zijn vorige relatie heel erg een sleur wat ontstaan op seksueel gebied (zij wilde élke dag en liefst meerdere keren) en dat hij dat bij ons kostte wat kost wil voorkomen.
Maar het blijf door mijn hoofd gaan. Gewoon het feit dat hij dit zo frequent deed en blijkbaar nodig had. Hij heeft er blijkbaar behoefte aan en als ik er niets van had gezegd zou het nog dagelijks gebeuren. Hoe reëel is het dan te denken dat hij dat zomaar aan de kant kan zetten. Hij richt zich overigens wel weer helemaal op mij nu en ik heb wel het idee dat hij oprecht is maar mijn vertrouwen is toch wel geschaad.. hoop dat ik dit weer los kan gaan laten….
Wat is jullie mening?


