Zoeken Vraag het forum

seks

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hallo

    ik heb een klein probleempje.
    me vriend die is erg met sex besig en ik ben daar nogal verlegen in hij wilt met mij dingen doen waar ik nog niet aan toe ben, maar dat was niet alles.
    ik weet niet hoe ik ermee om moet gaan met feit dat me vriend na webcam sites gaat waaronder hij dingen laat sien en hij dingen siet van een meisje seksueel.
    en heb hem daarop betrapt en heb het hem gelijk gesegt. is dit normaal en is het ook normaal als hij segt dat hij in zn eigen wereldje wordt opgesloten door mij omdat ik hem dat eigenlijks verbied omdat ik het vies,ranzig vind.

    plss help me.

    2 reacties
    Reageren
    Fleur

    Ik begrijp jouw probleem met jouw vriend. Ik vind dat je alle recht hebt om niet te doen wat je niet wil. Laat je niet over grenzen overhalen waar je niet zelf over heen wilt, daar krijg je spijt van. Ik zou mij zelfs afvragen of ik zo’n vriendje zou willen…
    Maar we leven in een vrij land, dus hij mag doen wat hij wil, maar dat betekent dus niet dat jij dat maar allemaal moet accepteren.

    Reageren
Reageer op: seks
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.