Zoeken Vraag het forum

Moe van medicijnen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jada
    1. Ik heb ADD en ben 2 maand geleden begonnen met methylfemidaat retard 27mg per dag..dit werkte goed ik had meer overzicht, opgewekter en energie om dingen direct te doen alleen was het na 5 a 6 uur al uitgewerkt en dan werd ik terug energieloos,down en moe en chaotisch.
    2. Nu heeft psychiater me sinds 2 weken ingesteld op 2 keer 27mg dus in ochtend 1 pil en na 7 uur nog 1 voor de middag en avond. In totaal dus 54mg per dag. Alleen wat ik hoopte dat ik in de middag en avond nu ook actiever en meer geconcentreerd zou worden is juist niet zo. Ik ben echt kapot moe en lijkt alsof ik gedrogeerd ben met valium..ik voel me een zombie die alleen nog maar op de bank kan liggen..en zodra ik ook maar iets moet doen voel ik me duizelig en soms ook misselijk.. ook ben ik snel geirriteerd en depressiever.
    3. Zelfs in de ochtend werkt het medicijn niet meer.
    4. Voel me hierdoor echt slecht want was juist zo blij dat het eerst zo goed werkte al was het maar een halve dag.
    5. Waar kan dit aan liggen en komt dit vaker voor bij ADD dat je ipv opgepept wordt juist extreem moe wordt van methylfenidaat?
    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan zijn dat je lichaam even moet wennen aan de nieuwe dosering, maar bespreek het wel met je behandelaar

    Reageren
    S

    Hoi Jada,

    Net hetzelfde hier (ook met de 54mg/dag modified release dosis); ik heb helaas geen tips maar wilde even checken of jij beter bent en zo ja, hoe je dit probleem hebt opgelost gekregen?
    Ben evenzeer volledig radeloos!!?
    Alvast bedankt voor je/jullie reactie(s)!
    Groetjes,
    S.

    Reageren
Reageer op: Moe van medicijnen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.