- M3 maart 2017 om 16:13
Ik heb de laatste tijd last van een heel erg moe gevoel. Ik voel me licht in mijn hoofd. Het voelt een beetje dromerig, alsof ik op een automatische piloot sta als ik bvb loop.
Ik heb vaak soortvan inzinkingen. Ik word dan ineens heel moe. Ik kan niet lang staan en heb steeds het gevoel dat ik moet gaan zitten, of liever nog liggen.Wat kan jet zijn?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 maart 2017 om 17:50Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga dus met de klachten naar de huisarts.
ReagerenCatootje4 maart 2017 om 16:37Naar de huisarts gaan is in elk geval niet onverstandig.
Het zou wel kunnen zijn dat je last hebt van een schommelende bloedsuikerspiegel. Het beste is om dan geraffineerde suiker en witmeel zoveel mogelijk te laten staan. Beter complexe koolhydraten eten en bij elk eetmoment ook eiwit, vet en vezels te eten, zodat je bloedsuikerspiegel niet zo gaat pieken en daarna de dip.
Dan kan het nog zijn dat je wat tekorten hebt, zoals magnesium, vitamine B/B12 en D en nog andere stoffen.
Ook zorgen voor genoeg lichaamsbeweging.
ReagerenLimburg2 april 2018 om 13:23
ReagerenVit B12 te kort was t’ bij mij. Maar veel artsen weten daad weinig van af. Je inlezen op stichting B12 te kort Nederland helpt.



