Zoeken Vraag het forum

Ribben steken en ademhalingsproblemen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,
    Ik ben nu 15 jaar en toen ik 11 was ben ik op mijn ribben van mijn paard gevallen. Ik heb dus een aardige klap gehad. Ik ben hier toen ook voor naar de huisarts gegaan, maar die zei dat het vanzelf over zou gaan. Zo niet dan moest ik terug komen. Nu ben ik een half jaar geleden weer terug gegaan naar de huisarts met de golgende klachten:
    – stekende pijn in mn onderste ribben met hardlopen en/of slecht weer.
    – door die stekende pijn kan ik geen adem meer halen (alleen hele korte ademhaling)
    – hartkloppingen
    Naar aanleiding hiervan zijn röntgenfotos gemaakt maar hier was niks op te vinden. Dus de arts kwam met de conclusie dat het over zou gaan zodra ik uit gegroeid ben. Ik kamp hier nu al 4 jaar mee en ik heb zelf het geval dat het meer is.
    Ik kon toen ik was gevallen en in enkele weken daarna mijn hand onder mijn ribben plaatsen aan de onderkant. Mij lijkt dit niet normaal.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen zonder enig onderzoek.
    als de klachten aanhouden ga dan toch terug naar de huisarts en vraag om een verwijzing voor de specialist

    Reageren
Reageer op: Ribben steken en ademhalingsproblemen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.