Zoeken Vraag het forum

Anus

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Pijn bij anus

    Ik heb al 2 jaar last van een pijnlijk anus (en spleet). Als ik naar de WC ben ga, ik poep en dan mij anus afveeg, dan heb ik een klein half uurtje daarna een ontzettende jeuk aan mij spleet.

    Door die jeuk ga ik krabben in mijn spleet en dan gaat het onwijs erg branden. Bloed komt er niet vrij, maar vocht wel.

    Door schaamte durf ik niet naar de dokter te gaan, want daar hou ik niet van. Daarom vraag ik het hier even.

    Weet iemand iets meer?

    PS Na een halve dag is het weer weg totdat ik weer moet poepen.

Reageer op: Anus
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.