- Anoniem4 oktober 2016 om 08:45
ik ben 44 en 2 weken terug besneden in het ziekenhuis vanwege een te strakke voorhuidring die in erectie moeilijk over mijn eikel ging en een pijnlijk gevoel veroorzaakte tijdens de sex.
mastruberen geen last omdat de voorhuid er niet over gaat dan.ben laag en losjes besneden,heb me er van te voor niet zo in verdiept maar nu lees ik best wel wat negatieve ervaringen na een besnijdenis.
nu na 2 weken voel ik nog steeds weinig seksuele prikkeling in mijn penis…hoop dat dit na genezing beter wordt.wat zijn jullie ervaringen na besnijdenis en is dit herkenbaar?
is mastruberen nu geen pretje meer?
heb best spijt van mijn beslissing en heb ook niet zo goed stil gestaan bij de eventuele gevolgen..beetje ongerust ben ik wel12 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 oktober 2016 om 09:30Geeft het eerst eens even de tijd om volledig te genezen.
Reageren
Het is nog te vroeg om daar iets over te zeggen.Happy9 oktober 2016 om 20:34Hoi, ik ben 46 en op 17 september besneden in Almere-buiten, ik keek er erg naar uit, ik vond de ingreep erg gaaf. Mijn vriendin was er bij aanwezig en heeft alles gezien.
De eerste paar dagen rustig aan gedaan, beetje opgezwollen, maar geen pijn. De hele week wel een verbandje erom heen gehad. In de loop van de week gingen de zwelling langzaam weg.
Goed gespoeld onder de douche, en in huis zonder slipje gelopen.
Nu 3wk verder zijn alle hechtingen eruit en de huid ziet er gezond uit, en het gevoel is ook erg goed. Inmiddels mijn vriendin ook al gepenetreerd met veel glijmiddel, en dat vind ik een openbaring, totaal ander gevoel maar erg lekker.
Ik kan het elke man aanraden.
ReagerenAnoniem13 oktober 2016 om 08:01ben nu 3 weken verder maar de hechtingen zitten er nog steeds in.
vorige week nog een kleine ontsteking bij een hechting,gaat nu de goede kant weer op gelukkig.thx voor je info!Hopelijk heb ik dezelfde ervaring straks))
ReagerenAnoniem14 oktober 2016 om 12:05ik ben al 30 jaar geleden besneden(heel strak eikel volledig ontbloot )ik zou voor geen prijs een voorhuid meer willen hebben.ik vind het heerlijk een onblote eikel in mijn onderbroek te voelen.
ReagerenAnoniem14 oktober 2016 om 15:47ik reageer niet meer op besnijdenisesn in het algemeen.als ik een reactie plaats dan blokkeerd tandoor mijn IP adres zondor dat ik het weet.ik vind dat niet zo netjes en onbeleefd. gaat deze ook weer de prulle mand in?
ReagerenJohn (moderator)
14 oktober 2016 om 16:26Je IP adres is niet geblokkeerd hoor. Anders had je dit berichtje niet meer kunnen plaatsen. Ik verwijder alleen berichtjes die niet topic gericht zijn of qua inhoud niet terzake zijn.
ReagerenAnoniem17 oktober 2016 om 18:43nu 4 weken verder
hechtingen zijn eruit en het ziet er genezen uit maar gevoel is er nog erg weinig.heb nog geen sex gehad maar mastruberen wat voorheen erg lekker was is nu een heel stuk minder geworden.
Reageren
eikel is haast ongevoelig tot op heden.
ook toompje weinig gevoel(wat er nog van over is)
Hoop maar dat ik wat ongeduldig ben en het alsnog beter wordt((John (moderator)
17 oktober 2016 om 21:28Het zal nog even duren.
Reageren
De eerste 6 weken zou het sowieso beter zijn om, en geen seks te hebben, en niet te masturberenAnoniem18 oktober 2016 om 04:04Oke thx!
Reageren
We wachten het nog even af dan!Anonien1 januari 2018 om 20:59Ik word overmorgen besneden en ben best wel bang voor de pijn en gevoeligheid omdat eikel heel gevoelig is. Iemand info over hoeveel pijn ze hadden na de operatie?
ReagerenJohn (moderator)
1 januari 2018 om 21:06Bespreek het morgen met de arts, zodat je goede pijnstillers krijgt.
ReagerenAnonien1 januari 2018 om 22:17Oke zal ik doen. Moet ik ook melden dat mijn penis wat naar links staat en soms best wel strak staat of doet dat er niet toe en ziet de dokter dat wel?
ReagerenJohn (moderator)
1 januari 2018 om 22:19Dat kun je bespreken…ofschoon het naar links staan geen probleem hoeft te zijn.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
