- Anoniem8 augustus 2016 om 18:30
Ik heb vanmiddag voor de 2e x sex gehad en bij het begin ging het erg goed ik had een stijve alleen toen ik de condoom omdeed moest zij laggwn ik wist precies wrm (kut instagram plaatje) toen ik hem dr op dat moment in wou steken werd hij slap maar na een beetje zoenen enzo werd hij weer stijf en ging het goed toen was dr niks aan de hand ook tjjdens de verschillende standjes uitproberen ging het helemaal goed vorige x gebeurde er niks toen was het nacht deze x overdag zal er iets aan de hand zijn of zal dit vaker gebeuren? Ps ben 16 mvg henk
2 reactiesReagerenAnoniem8 augustus 2016 om 18:31Ik denk dat het gwn stress ofzo was maar ik ben geen expert
ReagerenJohn (moderator)
8 augustus 2016 om 18:38Dat zal ongetwijfeld met de situatie te maken hebben gehad.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Slappe penis begin sex
- Door Anoniem
- 8 augustus 2016 om 16:30
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties