- Lotte11 september 2017 om 10:02
Wij willen aan kinderen beginnen. Zijn van juni bezig.
Sinds deze maand zijn we echt om de dag sex aan het hebben. Sinds zaterdagavond lukt het niet meer. Zijn penis wordt niet echt stijf en wordt meteen slap als hij in mij is geweest om te proberen.
Is dit omdat we nu vaak sex hebben gehad ervoor was het wisselen en niet zo vaak.7 reactiesReagerenJohn (moderator)
11 september 2017 om 10:20Dat zou kunnen. Misschien toch maar iets minder vaak gaan doen. Het kan ook de druk zijn zijn van zwanger raken en vader gaan worden… Je partner stond ook echt 100% achter de beslissing voor gezinsuitbreiding?
ReagerenLotte11 september 2017 om 10:55Ja hoor hij stond er volledig achter. In januari beslist om in mei te stoppen met de pil zo waren we beide voorbereid.
omdat ik las dat je best om de dag sex had deden we dit nu omdat de keren ervoor niet gelukt waren.
Maar ik heb ook gelezen dat het kan zijn de druk om zwanger te worden mss ook wel kan meespelen.
zijn al 10 jaar samen en is 1ste keer dat dit nu gebeurd.
ReagerenJohn (moderator)
11 september 2017 om 11:02Om de dag seks is prima, maar dan alleen in de vruchtbare periode.
Lees eens:
http://mens-en-gezondheid.infonu.nl/zwangerschap/148862-wij-willen-een-baby.html
ReagerenLotte11 september 2017 om 11:11Bedankt. Ik ga het eens goed lezen.
maar omdat ik gestopt ben met de pil heb ik onregelmatige cyclus eerste keer 33 dagen dan 25 en laatste keer 38 dagen heb 25 augustus mijn regels gekregen. Nu afwachten of ik ze krijg of geluk ga hebben dat ik zwanger ben.
klopt het dat ik vanaf 25 augustus 14 dagen erbij moet tellen en dat dat mijn eisprong is? De vruchtbare dag?
ReagerenJohn (moderator)
11 september 2017 om 11:44Met een onregelmatige cyclus is dat wel erg lastig om de vruchtbare periode te bepalen. Die 14 dagen erbij tellen gaat niet werken als je geen regelmatige cyclus hebt. Â En omdat je pas bent gestopt met de pil en je lichaam eerst moet ontpillen, kan het nog wel even duren voordat je cycli weer regelmatig zijn.
Je kunt een gemiddelde cyclus duren berekenen. Die is jouw geval 32 dagen. De vruchtbare periode zal dan vermoedelijk liggen tussen de 15de en 20ste dag van de cyclus. Maar als weer een cyclus krijgt van 38 dagen schuift het allemaal 6 dagen op.
ReagerenLotte11 september 2017 om 11:48hmm ok dat moet ik nog beetje leren begrijpen wanneer ik juist mijn eisprong heb ?
Dus best nu rond deze periode sex proberen te hebben omdat ik 25 augustus mijn regels heb gekregen?
ReagerenJohn (moderator)
11 september 2017 om 12:28Op basis van de gemiddelde cyclus zou nu je vruchtbare periode beginnen.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties