Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Scheurtjes en irriratie (korstjes) na seks of masturbatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste lezer,

    Beste forumlezers/dokter.nl,

    Ik heb een vraagje.
    Ik heb al jaren last van kleine scheurtjes en irritatie na seks of masturbatie.
    Dit ontneemt het plezier behoorlijk omdat ik weet dat ik de dagen erna weer pijn heb. Bovendien vormen de scheurtjes rondom mijn voorhuid rand een soort ring van stugge huid die telkens bij een erectie weer “open” scheurt (vele kleine scheurtjes).
    Ik heb meerdere zalfjes geprobeerd. Maar niks werkt echt.
    Ben ook meerdere malen op soa’s getest en dat is het ook niet.
    Wat zou het wel kunnen zijn? En hoe kan ik het voorkomen?
    Ik overweeg momenteel een besnijdenis. Is dat een te drastische optie?

    Groet!
    Johan

    10 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    het lijkt erop, dat je voorhuid toch iets vernauwd is. Ik kan alleen niet goed inschatten of de vernauwing nu door de infectie komt.
    Ben je met deze klachten bij de huisarts geweest?
    kun je de voorhuid, als je een erectie hebt makkelijk heen en terug over de eikel schuiven?

    Reageren
    Anoniem

    Dank voor je snelle reactie Tandor.

    Ja als de korstjes weg zijn kan ik mijn voorhuid makkelijk over de over de eikel heen en weer bewegen, sterker nog 9 van de 10 keer zijn mijn voorhuid uberhaupt achter mijn eikel (loop ik dus met ontblote eikel).

    Het is puur na wrijving (seks/masturbatie/na condoomgebruik) dat er plekken komen op de rand van mijn voorhuid met scheurtjes of die vervellen. Dit wordt een dag later een donkere plek, zoals op de foto, die huid (donkere plek) laat los na een paar dagen en dan is de voorhuid weer “normaal”.

    Ja ben jaren geleden naar de huisarts geweest, heb toen cremes gehad.

    Vorige week een soa test gedaan (ook al heb ik geen onveilige seks), maar een soa is het niet.

    Raad je me aan wederom naar de huisarts te gaan?

    Is een besnijdenis een reeele optie? Aangezien ik mijn voorhuid toch vrijwel altijd achter mijn eikel draag. Zou daarmee het probleem verholpen zijn?

    Hartelijke groet!

    Reageren
    Anoniem

    PS: Ik beantwoordde je vraag niet niet goed: ook bij erectie kan ik de voorhuid over de eikel heen en weer bewegen.

    Reageren
    John (moderator)

    Een besnijdenis is natuurlijk een optie, maar wel een ingrijpende natuurlijk.
    Voordat je dat zou laten doen, zou ik eigenlijk willen adviseren om bij de huisarts een verwijzing te vragen naar de dermatoloog. Het zou namelijk ook een huidaandoening kunnen zijn. Als dat niet zo is, kun je altijd nog de besnijdenis overwegen.

    Vraagje: waarom draag je de voorhuid altijd achter de eikel?

    Reageren
    Anoniem

    Dat is een goed idee inderdaad. Ik zal een afspraak plannen om te kijken of ik doorverwezen kan worden naar een dermatoloog.

    Ik draag met voorhuid zo eigenlijk uit gewoonte. niet een bepaalde reden. Vanaf mijn puberteit deed ik dat omdat ik een tijd lang best last had van smegma/geurtjes. En als ik mijn voorhuid teruggetrokken hield was dat probleem voorbij. Vandaar eigenlijk.
    Op dagen zoals nu, als de voorhuid geirriteerd is, dan zit mijn voorhuid wel over de eikel heen, maar dat voelt “gek” omdat ik dat niet standaard gewend ben.

    Reageren
    John (moderator)

    Als je je zou laten besnijden is dat dan wel een groot voordeel. Je eikel is dan daarna minder gevoelig.
    Maar toch eerst maar naar de dermatoloog

    Reageren
    Anoniem

    Afspraak gepland bij de huisarts, helaas pas over twee weken.
    Dank voor je reacties. Ik zal een update posten na het bezoek.

    Reageren
    John (moderator)

    2 weken voor een afspraak bij de huisarts? ongelofelijk…..

    In ieder geval succes.

    Reageren
    Anoniem

    Een update:

    Na een huisarts en dermatoloog gezien te hebben, stellen beide voor dat een besnijdenis een reeele optie is (ze hadden het ook over het maken van een inkeping in de voorhuid, maar dat zie ik niet zitten).

    De huisarts stelde voor dit in een besnijdeniscentrum te laten doen en niet in het ziekenhuis voor het beste esthetische resultaat.

    Ben benieuwd naar jullie meningen hierover. Eens? Of niet eens?
    Een ziekenhuis voelt in mijn optiek “veiliger”.
    En zo ja eens, welk centrum zou je aanraden? Ik woon in Amsterdam.

    Dank!

    Reageren
    John (moderator)

    Voor beiden zijn er pro en contra’s.
    Moeilijk om daar advies over te geven. Maar er zijn goede klinieken, zeker in Amsterdam. Maar heb ik van urologen in ziekenhuizen ook heel goed werk gezien.

    Reageren
Reageer op: Scheurtjes en irriratie (korstjes) na seks of masturbatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.