- Anoniem22 maart 2016 om 10:27
Beste,
Getest een geen SOA.
Soms heb ik spontaan, na het plassen of in de ochtend een zeer geringe afscheiding bij de uitgang van mijn urinebuis. Soms lijkt het meer urine en soms is het ook beetje sliertig maar altijd kleurloos.
Het lijkt meestal het meest op de ”smering” die van nature in de urinebuis zit. (zodat deze niet verkleefd)Is het normaal dat er in de urinebuis soms iets meer ”smering” zit? Als ik licht op mijn eikel druk komt dat ook wel eens een beetje naar buiten maar minimaal.
Ik heb van nature ook zeer veel sperma en voorvocht/navocht. Voorvocht druipt met opwinding echt uit mijn penis. Wellicht maakt mijn lichaam van al ”deze sappen” wellicht van nature veel aan?
Wat wellicht nog het vermelden waard is: mijn voorhuid is relatief lang, dus wellicht dat dit eerder zorgt voor vocht/smering bij het uiteinde urinebuis?
Zeer bedankt!
73 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 maart 2016 om 11:00Hoe oud ben je?
Reageren
Hoe lang heb je dit al?Anoniem23 maart 2016 om 17:56Van jongs af aan, zeg maar puberteit.
Nooit een SOA gehad.Heeft de man van nature ook soms wat afscheiding?
Ik heb dat vocht na het plassen ook lang niet iedere dag hoor en ook niet iedere ochtend.
Wellicht navocht van seks?
Reageren
Maar soms heb ik na seks wel 1 of twee keer geplast en heb ik het ook.
Het is doorzichtig en kleverig. Ook zeer weinig hoor, echt alleen in of heel klein beetje op het gleufje vd urinebuis. Het drukt er niet vanzelf uit.John (moderator)
23 maart 2016 om 18:37Het zou kunnen dat het nog wart voorvocht is dat nog uit de klieren van Cowper komt. maar dan is het verder geen probleem.
ReagerenAnoniem25 maart 2016 om 12:59Ja maar ik heb het ook als ik tijd niet opgewonden ben geweest.
Reageren
Alleen dan is het incidenteel bijvoorbeeld in de ochtend.
Met plassen is het als ik m ff uitknijp. Kan dit ook gewoon dat smeersel zijn dat standaard in de urinebuis zit zodat deze niet verkleeft?John (moderator)
25 maart 2016 om 17:42Dat denk ik niet.
Laat een keer wat afscheiding op kweek zetten om te kijken wat het is…overleg dat eens met de huisarts.
ReagerenAnoniem25 maart 2016 om 21:179 van de 10 keer komt het als ik voorvocht heb gehad of seks. En heel af en toe spontaan. Het is helder, ruikt naar vis. Verder 0,0 klachten.
Merk wel dat ik in opwinding zeer veel voorvocht produceer en navocht bemerk ik ook nog lang…
Is het mogelijk dat voorvocht bij mij wat langer vrijkomt? Na twee keer plassen nog?
Alleen het is zo extreem weinig.
Reageren
Voorvocht heb ik normaliter of niet of meteen een heleboel…Anoniem25 maart 2016 om 21:43Ik omschreef het ook verkeerd.
Reageren
Het is alleen als ik mijn penis wat uitknijp tandor.
Dan komt er een heel klein beetje vocht wat ook van nature in de plasbuis zit….John (moderator)
25 maart 2016 om 23:15Als het naar “vis” ruikt, zijn het zeer waarschijnlijk toch nog sperma resten die dan vertraagd uit de zaadleider komen.
ReagerenAnoniem26 maart 2016 om 11:08Die dag had ik geen seks gehad.
Wel had ik in de ochtend veel opwinding gehad waarbij ik enorm veel voorvocht produceer.
Maar voorvocht ruikt niet naar vis.Mijn urine ruikt soms wel naar vis (zuur).
Het is dus echt met name als ik mijn voorhuis naar achteren trek en dan mijn penis goed “uitknijp”.
Het is na aanraking ook meteen weg, dit in tegenstelling tot voorvocht dat zo kleverig is dat als je er met je vinger aanzit er altijd wel wat blijft zitten bij de ingang urinebuis.
ReagerenJohn (moderator)
26 maart 2016 om 11:58Dat hoeft niet perse van dezelfde dag te zijn. Maar kan ook van een dag eerder zijn.
Overigens gaat voorvocht ook een luchtje krijgen als het wat “ouder” is.
ReagerenAnoniem27 maart 2016 om 00:04Ik ben erachter gekomen dat ook al zit er geen vocht en ik als het ware mijn penis “Melk” er toch wel minimaal wat uitkomt, niet eens een druppel maar heel klein beetje vocht bij ingang urinebuis.
In de urinebuis zit altijd wat vocht en smeersel door de klieren aldaar. Dus “als je maar hard genoeg perst” komt er altijd wel wat uit. Al is het daarbinnen natuurlijk niet altijd even vochtig. Dat fluctueert ook…
Denk ook dat de ene persoon gewoon wat meer vocht heeft daarbinnen als de ander. Individueel bepaald. Net als de mate van voorvocht,sperma etc.
Reagerenanoniem19 maart 2018 om 23:02‘Sperma resten die vertraagd uit de zaadleider komen’ leven die nog?
ReagerenJohn (moderator)
19 maart 2018 om 23:10Dat zou zeker kunnen
Reagerenanoniem20 maart 2018 om 17:22Hoe zijn sperma resten in dit geval te herkennen?
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Beetje prostaatvocht in ochtend/spontaan of na plassen?
- Door Anoniem
- 22 maart 2016 om 09:27
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties