Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

21 en kleine penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • KSK TOMMIE

    Hallo,

    Ik ben 21 jaar en ik heb enkele vraagjes

    Ik heb een zeer kleine penis in rust (7 cm) en in erectie (11 cm). Nu ik 21 jaar ben begin ik me toch wat zorgen te maken of ie wel nog gaat groeien..

    Ik ben pas echt in men puberteit gekomen rond men 18e (heb dan pas men groeispurt enzo gekregen)

    Nu is mijn ene rechtse teelbal ook een heel stuk groter dan mijn linker (die eigenlijk heel klein is)

    Moet ik me zorgen maken?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    11 cm valt in principe nog binnen de normale penislengten. Een bal iets groter dan de andere is op zich ook normaal. Als er veel verschil inzit en je bent er niet gerust over, ga dan naar de huisarts en bespreek het met hem/haar.

    Reageren
Reageer op: 21 en kleine penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.