Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Gevoelige eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi, ik heb nog geen sperma.
    Toch ruk ik regelmatig maar na een tijdje doen met linkerkant van me eikel een beetje pijn waardoor ik niet meer verder kan. Wat is dit¿

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan door wrijving komen, dus door het rukken…gebruik eens wat glijmiddel.
    Hoe oud ben je? Heb je wel een orgasme?

    Reageren
    Anoniem

    Ik gebruik wel is zeep onder de douche maar het blijft komen. Ik ben bijna 13 en wat is een orgasme?

    Reageren
    John (moderator)

    Orgasme is klaarkomen…Dat kan ook zonder spermalozing.
    Masturberen met zeep is dus niet goed……
    Dat er nog geen sperma is kan wel hoor. Dat heeft toch met de leeftijd te maken. Daar hoef je je in principe geen zorgen over te maken.

    Reageren
Reageer op: Gevoelige eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.