Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Penis in erectie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ruud040

    Hoi allemaal.

    Ik heb een vraag. Als ik een erectie heb, is mijn lul ‘krom’. Hij maakt een hoek van ongeveer 55 graden. Is dit normaal? Moet ik hiermee naar mijn huisarts gaan?

    4 reacties
    Reageren
    Ruud040

    Hij gaat dan naar links staan.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat je penis naar links wijst is geen probleem, als je penis zelf maar recht is. Ik neem aan dat je geen knik in je pen is hebt? Je kunt het wel recht buigen als hij stijf is?

    Reageren
    Anoniem

    Nee, er zit geen knik in en ja ik kan hem recht buigen, maar als ik loslaat staat ie weer meteen scheef..

    Reageren
    John (moderator)

    Dan is dat verder geen probleem.
    Penissen zijn niet altijd allemaal even recht. Zolang je er zelf maar geen last of belemmering van ondervindt.

    Reageren
Reageer op: Penis in erectie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.