- Anoniem21 december 2014 om 19:30
Eén van mn zwellichamen van mn penis is gescheurd. In erectie staat de penis vanaf het gescheurde zwellichaam bijna recht omhoog (soort van haakse bocht).
Funktioneel werkt het allemaal prima, zij het dat de erektie niet lang duurt.In het ziekenhuis heeft de urologe na uitgebreid onderzoek te kennen gegeven dat een operatie niet echt de oplossing zou zijn.
Ik ondervind problemen met penetratie. Met wat kunst en vliegwerk lukt het moeizaam. Tijdens de daad wil de penis richting de breuk gaan.
Mijn vragen:
– Hoe kan ik de duur van de erectie verlengen?
– Zijn er opties, houdingen om wel enigszins te kunnen penetreren?
– Is een penissleeve een optie?6 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 december 2014 om 22:12Dat is wel een heel vervelend probleem.
Erectieverhogende middelen waardoor je langer een erectie zou hebben is geen optie. Die verhogen de bloedtoevoer en de klachten zouden dan alleen maar erger worden.Ik kan zo niet beoordelen of een penissleeve een oplossing zou kunnen zijn.
Reageren
Waar zit de breuk? Halverwege de penis of meer naar de basis?Anoniem22 december 2014 om 22:35Halverwege.
De urologe zei dat gemeenschap technisch wel kan, zij het met ongemak.
Het punt is eigenlijk ook 2-ledig
Reageren
– je bent huiverig voor nog een breuk in een zwellichaam
– je raakt het vertrouwen in jezelf kwijt.John (moderator)
22 december 2014 om 22:49Als het deel met de eikel naar boven wijst, zou het in principe moeten kunnen maar ik kan me voorstellen dat het voor jou toch wat problemen mee brengt.
Lepeltje lepeltje lijkt me het meest geschikt.
En of je een penissleeve kunt gebruiken weet ik niet. Ik kan me voorstellen dat wanneer de penis in rechtere positie komt, dat dan de erectie wegzakt. En natuurlijk het vertrouwen dat je zelf kwijtraakt draagt dan ook al niet erg bij.Het is moeilijk om te zeggen of een operatie zinvol zou zijn. Dat hangt maar helemaal af van de toestand van het zwellichaam. Hoeveel graden heeft de knik?
ReagerenAnoniem24 december 2014 om 10:44Ik heb niet gemeten maar ik schat een 50 a 60, misschien 70 graden. Het gescheurde deel zit aan de buikzijde zeg maar
Masturberen en zo dat lukt allemaal wel.Tijdens het onderzoek moest de penis ook in erektie. Aan de hand daarvan zei ze dat het middel (operatie) erger zou zijn dan de kwaal. Na de operatie mis je een 2 – 3cm.
Zolang het technisch nog funktioneert werd het afgeraden om het operatief te verhelpen.Ik zal heus de enige niet zijn in NL die het heeft, maar ben wel erg benieuwd hoe anderen het oplossen of tips hebben.
ReagerenJohn (moderator)
24 december 2014 om 11:12Er zijn een aantal fora voor en van mensen met de ziekte van peyronie en dupuytren.
Misschien dat je daar in contact kunt komen met lotgenoten.kijk eens of er wat voor jou bij is:
Reageren
https://www.google.nl/search?q=ziekte+van+peyronie+forum&oq=ziekte+van+peyronie&aqs=chrome.3.69i57j0l5.6806j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8Anoniem25 december 2014 om 11:09Tip
Kijk onder Prostaat.nl, zie bij Theo en volg naar bericht van Thomas d d 24-11-2004Zeer interessant en duidelijk wel doorscrollen
Sterkte
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Gescheurd zwellichaam penis
- Door Anoniem
- 21 december 2014 om 18:30
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
