Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

penis gebroken

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • vessel

    Omdat ik vanwege een te verwachten rectomie operatie in de lies zoveel pijn met plassen had draag ik een katheter .

    Begin januari werd ik wakker met een erectie .

    Toen ik uit bed wilde stappen bleef mijn katheterslang tussen de matras vast zitten vervolgens draaide ik mij om om te kijken wat er aan de hand was en leunde hierbij met mijn knie op de bedrand.

    Helaas schoot mijn knie van de bedrand en viel ik tussen beentjes met mijn penis op de bedrand

    hierbij hoorde ik een knak en mijn erecties was direct weg en er was een bloeduitstorting te zien op de basis van mijn penis .

    Ik ben direct naar de urologie gegaan waar mijn arts zij dat hij het met rust wilde laten genezen.

    Nu 2,5 maand verder is de bloeduitstorting verandert in een harde schijf en er zit nog steeds een blaas met vocht langs de penis .

    Omdat ik nu anti erectie middelen gebruikt krijg ik nog maar zelden een erectie .

    Als ik echter wel een erectie krijg dan staat de schacht van mijn penis ongeveer 30 graden scheef in de richting van de bloeduitstorting en de erectie doet nog steeds veel pijn.

    Mijn vraag is : word dit erger en kan dit de ziekte van Peyronie aanwakkeren.

    Ik stuur u ook een foto van de situatie ongeveer 3 dagen na het ongeval

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het bestand kan niet worden geopend. Ik denk dat het toch vooral een bloeduitstorting is n.a.v. een kneuzing van een zwellichaam. Peyronie zal dat zijn/worden

    Reageren
Reageer op: penis gebroken
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.