- Anoniem19 oktober 2014 om 18:45
Hallo iedereen,
Ik zit al geruime tijd met een stekende pijn in men kleine bekken. Welke uitstraalt naar mijn rug en linker been.
Ik heb anderhalf jaar thuis gezeten van men werk omdat ik amper kon stappen, zitten zelfs liggen deed pijn.Het is ooit begonnen van de ene dag op de andere, smiddags een milde pijn. Tegen de avond kon ik niet meer bewegen van de stekende pijn in mijn kleine bekken.
Eerst dachten ze aan apendicitis, dat bleek al snel niet het geval te zijn.
In het jaar dat er op volgde hebben ze wekelijks (meestal 3x per week) onderzoeken gedaan.
Deze gingen van darmonderzoeken (om te zien of er geen kanker mee gemoeid was) zowel endoscopie als gastroscopie kwamen uit op niets.Ik ben heel lang onderzocht geweest in een de afdeling fysio van UZ Gent (België),
Daar controleerde men vanalles. Elke keer kwam toen ik aankwam zei men “we denken dat het ******* kan zijn, dus we gaan het onderzoeken..”Na een uitgebreid onderzoek bleek het niet te zijn wat men dacht.. Zo ging het maanden aan een stuk..
Uiteindelijk wist men zelf niet meer wat men moest onderzoeken.. Dus heeft men me maar op morfine gezet. Eerst 12,5mg tot uiteindelijk 75mg.
Neuroligisch ook onderzocht geweest voor spier en zenuwziektes zoals MS. Bleek ook op noets uit te draaien.
Nu is het enkele maanden beter geweest, maar sinds enkele dagen heb ik weer diezelfde bekende pijn en ben echt ten einde raad.. Ik wil mijn job niet verliezen door ziek te vallen.
Kan er iemand mij helpen?!?
9 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 oktober 2014 om 18:55Anoniem19 oktober 2014 om 19:00Hallo,
Ik ben 27 en mannelijk.Ze hebben gigantisch veel onderzocht. Teelbalkanker, prostaatonderzoeken, onderzoeken van de rug (zo een volledoge scan in 3D)
Reageren
Onderzoeken naar Multiple sclerosis (dit is in mijn familie in 2 generaties 4 keer voorgevallen..)
Maar alles kwam negatief uit de bus.John (moderator)
19 oktober 2014 om 19:07Is er ook een echoscopie gemaakt om te kijken of je een liesbreuk hebt?
Heb je ook klachten van je teelballen of klachten bij een erectie?
Reageren
Bewegen je teelballen normaal? daarmee bedoel ik of ze opgetrokken worden bij opwinding of afkoeling en zakken nadien ook weer gewoon in de balzak zonder vervelend gevoel?Anoniem19 oktober 2014 om 19:16Ze hebben gecontroleerd op een liesbreuk en ook de teelballem zijn gecontroleerd via een echo. Ik heb nooit echt last gehad van mijn teelballen.
ReagerenJohn (moderator)
19 oktober 2014 om 21:07Zijn ook je bekkenbodemspieren al een keer gemeten?
Reageren
Is er ook een MRI gemaakt van je bekken?Anoniem20 oktober 2014 om 03:47Dit is ook al gebeurd
ReagerenJohn (moderator)
20 oktober 2014 om 09:11Ik heb nog een aantal vragen. Ik probeer op die manier een duidelijk beeld te krijgen van mogelijke oorzaken. Ik verzoek je dan ook alle vragen te beantwoorden.
Wat is je lengte en gewicht?
Reageren
Doe je aan sport of heb je aan sport gedaan?
Wat die je voor werkzaamheden?
Heb je ooit een enkelblessure gehad?
Heb je langdurige corticosteroïden gebruikt?
Heb je een ongeluk gehad of een val gemaakt?
Heb je een afwijkend looppatroon? b.v. een voet meer naar buiten of binnen gedraaid, of doorgezakte voeten?
Heb je last van verkorte (strakke) spieren?
Heb je pijnklachten bij het heffen en naar buitendraaien knie / buigen heup en bij het strekken van de heup?
Voel je wel eens een pijnlijke knap of snap in je heup?
Zijn er mensen in de directe familie met reumatische klachten of osteoporose of lijdt je hier zelf aan?Anoniem20 oktober 2014 om 14:04Ik meet 1m82 en weeg 80kg.
Reageren
Ik heb nog nooit ergens last van gehad van wat u allemaal op hebt genoemd en ook in de familie zijn er geen problemen vastgesteld.
Ik heb éénmalig een cortisonespuit gekregen in mijn kleine bekken maar dit had niets van effect.John (moderator)
20 oktober 2014 om 21:11[quote]Heb je pijnklachten bij het heffen en naar buitendraaien knie / buigen heup en bij het strekken van de heup[/quote]van deze klachten heb je natuurlijk wel last.
Immers je hebt problemen met zitten en liggen en lopen.Het enige wat ik kan bedenken, dat past bij de klachten die je hebt is een aandoening van een spier of beter gezegd de pees van een spier in het kleine bekken. De Musculus Iliopsoas of een onderliggende slijmbeurs. Dit noemt men het Iliopsoassyndroom.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Pijn in kleine bekken..
- Door Anoniem
- 19 oktober 2014 om 16:45
Beheerd door
Peter (huisarts)- 9 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties