Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Onbekend gevoel in de rechterteelbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste,

    Ik zit nu al een weekje met hetzelfde gevoel in m’n rechterteelbal.

    Ik kan het moeilijk verwoorden en verontrust me toch redelijk.
    Het lijkt of de teelbal zich steeds verdraait. De ‘pijn’ verspreid zich niet speciaal elders.
    Bij het plassen ondervind ik niet speciaal problemen.
    Bij het masturberen is die specifieke teelbal zeer gevoelig in sommige posities.

    Ik ben een roker en heb voor een lange periode dagelijks cannabis geconsumeerd.
    Voor mijn werk zit ik toch een 70% op een bureau.

    Alvast bedankt,

    mvg

    Pieter

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hallo Pieter
    Het zou inderdaad kunnen dat je bal in beweging is en zo nu en dan even draait. Een andere mogelijkheid is een ontsteking van je bijbal of aan variocele.

    Het zijn wel klachten om mee naar de huisarts te gaan. Ik zou daar ook niet te lang mee wachten.

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor het antwoord, een bezoek had ik natuurlijk liever willen vermijden maar het is toch een vrij belangrijk onderwerp 🙂

    Zijn er zaken die ik zelf kan ontdekken? Specifieke puntjes waar ik op kan letten? Of raad je me aan om meteen op consultatie te gaan?

    Alvast bedankt!

    Reageren
    John (moderator)

    Eigenlijk zou het beter zijn om z.s.m. te gaan.
    In ieder geval even opletten of er geen zwelling ontstaat en forse pijn. In dat geval zou ik je aanraden om gelijk naar de spoed te gaan.

    Reageren
    Anoniem

    ok, Bedankt!

    Reageren
Reageer op: Onbekend gevoel in de rechterteelbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.