- Anoniem12 januari 2014 om 00:43
ik en mijn vriendin willen allebei weten hoe het nou is om sex te hebben maar we vinden ons wel jong is dat erg
( ik ben 13 en zij is 12 en een half)
1 reactieReagerenTandor112 januari 2014 om 17:34Iedereen moet dat natuurlijk zelf weten.
Reageren
Maar persoonlijk vind ik jullie toch echt te jong. Ik zou je dan ook adviseren om nog even te wachten. Als het er toch van gaat komen zorg dan wel dat je condooms hebt.
Op de leeftijd die jullie hebben, kun je er minder goede gevoelens aan over houden. Dat zal dan altijd van invloed op een volgende keer.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
