Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Hechtingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kees

    Hallo,

    Ik heb net lekker gedoucht maar merkte dat tijdens het douchen 2 hechtingen los sprongen…. Is dit erg? Ik ben net een week besneden. Maar het ziet er wel goed uit.

    Mvg,

    Kees

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Nou, als het er goed uitziet, zou ik me geen zorgen maken.

    Reageren
    Gus

    Hoi Kees,
    De hechtingen die men nu gebruikt lossen vanzelf op.
    M.a.w. als een hechting te zijner tijd loslaat betekent dat dat je huid voldoende in staat is eventuele spanningen op te vangen.
    Je zegt zelf dat de wond er goed uitziet, dus ik zou me er niet druk om maken.
    Jouw lichaam “weet” als geen ander hoe het moet reageren.
    Groetjes, Gus

    Reageren
    Kees

    Oke bedankt voor de snelle reactie!

    Reageren
Reageer op: Hechtingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.