Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Kleine penis, nauwe voorhuid, jeuk op ballen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • pepsicola

    Kleine penis
    oke ik ben gelukkig anoniem
    me penis is 4 cm slap, en iets van 6 stijf.
    ik ben 14 en dikkig. Ik weet niet of ie oppeens een paar centimeter gaat groeien als k ouder word maar k word er gek van. Me pa groeide in lengte van ze lichaam pas later toen e 18 was en ik ben nu 163cm. Denken jullie dat ie gaat groeien als ik rond de 17 ben? me voeten zijn wel maat 142. Maar ik heb nog geen okselhaar en wel balhaar. Heb ik een micropenis ofzoo?

    nauwe voorhuid,
    ja ik heb dus ook een nauwe voorhuid. Als ik me huid naar achtertrek stopt ie op een bepaald punt en niet echt ver. Hoe duur is een operatie om t afte snijden? als ik me moed heb verzameld in iedergeval,,

    jeuk op ballen
    altijd op school of ergens anders moet ik krabben op me ballen of daarnaast in de spleet tussen me dijen en me ballen. Vaak als ik dat daar tussen aanraak is t een beetje zweterig. Is hier iets tegen en hoe komt dit?

    ik heb ook een soort parel ketting rond me voor huid

    sorry dat dit allemaal zo ontsmakelijk klinkt maar kan iemand me helpen…
    btw: afvallen heb ik al een miljoen x geprobeerd, maar ik ga binenkort naar de sportschool alleen t moet nog gebeuren.

    ik zit hier echt mee

    2 reacties
    Reageren
    Emma

    Hai jongeman,

    Je bent pas 14 en je zegt zelf dat je vader ook wat later in zijn puberteit was, dus dat zou bij jou ook goed het geval kunnen zijn. Je penis is op dit moment inderdaad (nog) niet groot, maar een micropenis zou ik het niet willen noemen. Aan het begin van de puberteit is de penis ongeveer 6cm. De gemiddelde lengte van de penis van een volwassene is 12,5cm. Een volwassen penis kleiner dan 7cm in erectie noemt men een micropenis.

    Wat betreft je voorhuid, die moet je toch wel elke dag goed achter de eikel kunnen schuiven om restjes urine en zweet weg te kunnen wassen. Nooit de penis/eikel met zeep wassen, maar gewoon met lauw water. Als je niet goed de voorhuid naar achteren krijgt, loop je kans op smegma en ontstekingen. Een (gedeeltelijke) circumcisie kan uitkomst bieden. Soms doet de huisarts dit en anders doet de uroloog deze ingreep. Wat de kosten zijn kun je vragen aan je verzekering. Je kunt ook je voorhuid wat oprekken door er olijfolie onder te doen en zo voorzichtig de voorhuid steeds wat verder naar achter te krijgen. Belangrijk is dat het niet verkleefd met je eikel.

    Jeuk aan de ballen komt vaak voor. En tussen de bilspleet en lies ook, zeker als je wat zwaar bent voor je lengte. Je zou wat sudocrem kunnen smeren, dat is gewone zinkzalf. Een beetje talkpoeder helpt ook. Draag elke dag een schone, liefst katoenen onderbroek zodat er geen smetplekken kunnen ontstaan.

    Tenslotte de parelketting. Dat is heel normaal. Lees deze site maar eens: Parelketting of pearly penile papules (ook wel P3 of corona divina genoemd): http://nl.wikipedia.org/wiki/Parelketting

    Nog vragen? Stel ze gerust…
    Groetjes Emma

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb prc het zelfde ook jeuk
    En m’n voorhuid kan aan de onderkant niet ver en aan de bovenkant wel

    Reageren
Reageer op: Kleine penis, nauwe voorhuid, jeuk op ballen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.