- Man met penis probleem!3 juni 2012 om 22:55
Beste Dokter.nl lezers,
Ik heb een heel groot probleem, dit is geen grap. Ik ben 33 jaar oud en weeg 140 kg, vergelijking met mijn lengte ben ik wel heel zwaar (1 meter 86 centimeter). Ik neem medicaties in voor depressie en angst, sommige werken ze als verdovingsmiddeld effect.
Mijn penis trekt zich helemaal terug, dus mijn penis verdwijnt als het ware. Je ziet mijn penis niet. Hij komt niet eruit. Het duurt wel uren om eruit te komen. Ik heb alles geprobeerd om hem eruit te laten komen voorbeeld voelen om stijve krijgen, het lukt niet helaas. Als er toch uitkomt (na uren lang), komt er alleen eikeltje eruit. Ik kamp al dit al jaren. Het baart me zorgen en ik ben bang over mijn gezondheid, vooral mijn penis.Ik hoop dat jullie niet gaan lachen, want dit is voor mij helaas gevoelig onderwerp.
Bij voorbaat bedankt.Met vriendelijke groeten,
Man met penis probleem
11 reactiesReagerenMan met penis probleem!4 juni 2012 om 21:42Hallo ik ben het weer. Ik heb natuurlijk niet mijn vragen gesteld en ik wil wat aanvullen op mijn probleem. Mijn vragen zijn: Wat kan ik doen met deze situatie? Is het erg/gevaarlijk? Moet ik de huisarts raadplegen? Ik rook niet, ik drink geen alcohol en ik neem ook geen drugs in.
Met vriendelijke groeten
ReagerenEmma5 juni 2012 om 11:28Hallo Man, ik ben dan wel geen man, maar ik denk dat het ligt aan jouw overgewicht (oei, 140kg) en de eventuele bijwerking van de medicijnen. Heb je de bijsluiters wel eens gelezen? Veel mensen verliezen hun libido door antidpressiva… Probeer eerst eens op een gezonde manier wat gewicht kwijt te raken. Ga lekker bewegen, wandelen. Dan zul je merken dat je je ook lekkerder in je vel gaat voelen.
Sterkte, Emma
ReagerenHar5 juni 2012 om 14:45Sorry “man met penisprobleem”, maar met jouw penis is niets mis mee, behalve dan dat hij niet meer zichtbaar is door al het VET dat eromheen gegroeid is, en waarschijnlijk ook dat door het VET er niet voldoende bloed bij kan komen.
Reageren
De oplossing: vermageren, zo’n 40kg minimaal.
En wat Emma schrijft is ook waar: antidepressieva zijn libido killers.
Zet ‘m op ! ! ! VERMAGER
Groetjes, HarLana5 juni 2012 om 15:03“Ik hoop dat jullie niet gaan lachen, want dit is voor mij helaas gevoelig onderwerp”.
Elke vraag op dit forum wordt serieus behandeld, maak je geen zorgen, en anders worden de onzinnige berichten per direct verwijderd.
Groetjes, Lana
ReagerenAnoniem15 juni 2012 om 15:10Lees meer vragen en antwoorden over gezond afvallen:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Gezond+afvallen&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2FThijs5 juni 2012 om 15:14Hallo,
Welke antidepressiva slik jij? Hoe heten jouw medicijnen? Het is al heel goed dat je niet rookt en ook geen alcohol drinkt, maar het is heel goed mogelijk dat jij zo zwaar bent geworden door de medicatie. vandaar mijn vraag…
Groet
ReagerenRomy6 juni 2012 om 19:35Wat Lana al zei klopt wel.
Reageren
We staan allemaal achter je.
Maar als je nou eens lekker gaat wandelen of sporten
Dat helpt echt! Om af te vallen en verminderd je stress ook nog eens.
M.v.g. RomyMan met penis probleem!10 juni 2012 om 22:09Hallo allemaal, ik ben het weer. Ten eerste: Ik wil jullie allemaal bedanken voor al deze reacties en steun. Ten tweede: Wil ik graag reageren op het vraag van meneer Thijs. Ik neem antidepressiva als Diazepam 30 mg per dag en Citalopram 40 mg per dag. Ik heb al eerder onder begeleiding van psychiaters en psychologen heleboel medicaties voor angst en depressie ingenomen, maar daarmee ben ik gestopt. Ik heb nog een vraag voor jullie. Als er sperma er uit komt, zie ik dan klonterrig, doorzichtbaar dingen. Is dit wel erg/gevaarlijk of normaal? Is dit de reden om nu zorgen te maken? Moet ik dan de huisarts raadplegen? Ik vraag dit omdat ik dit vroeger niet mee maakte. Dit gebeurde na het innemen van antidepressiva. En ik kom wel vroeg klaar (ongeveer één minuut). Is dit wel normaal?
Bij voorbaat bedankt,
Man met penis probleem!
ReagerenGus11 juni 2012 om 16:15Dag “man met penis probleem”
Reageren
Nee ik kan niets lezen over een gewichtstoename gerelateerd aan noch diazepam, noch citalopram !
Wel is het zo dat je minder zin krijgt in bewegen. Nou is dat iets waarvoor je moet waken, dus ik sluit me aan bij het bericht van Romy: ga wandelen of sporten! !
Wandelen is niet moeilijk en naast het feit dat je gewicht afneemt werkt het ook positief op je gemoedstoestand ! !
Zet ‘m op, je kan het! !
Groetjes, Gusc.25 december 2012 om 14:28Heel veel bewegingsvrijheid nemen qua wandelen en sporten is al een eerste stap en de grote oplossing, dacht ik zo. Ik kan niet doen constateren dat er met je penis zelf iets aan de hand is. Zet hem op. Je komt er wel.
Vriendelijke groet.
ReagerenAnoniem23 oktober 2013 om 17:17Snel klaarkomen hebben veel mannen last van en sommige die ik ken komen sneller dan 1 minuut klaar.
Soms is sperma wat klonterig dat kan er zit dan minder prostaatvocht bij en soms is het niet helemaal wit, maar lijkt het wat gevlekt dat is ook heel normaal.Sterkte met alles
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Zorgen over penis!
- Door Man met penis probleem!
- 3 juni 2012 om 20:55
Beheerd door
Peter (huisarts)- 11 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties