Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Voorhuid of..?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Piet

    Hallo,

    Ik ben een jongen van 19 jaar en ik begin steeds meer een “probleem” te krijgen. Naja niet echt te krijgen. Het begint me op te vallen omdat ik steeds meer seks heb.

    Als mijn penis niet in erectie is, kan ik mijn voorhuid makkelijk over de eikel heen trekken, zonder problemen. Als mijn penis wel in erectie is, krijg ik de voorhuid er wel overheen maar daar blijft het wel bij. Onder de voorhuid voelt alles heel strak, en het is ook redelijk pijnlijk. Alsof het op ontploffen staat. (alleen staat het toompje bij mij dan heel erg strak)

    Nu ben ik wat gaan zoeken en ben ik erachter gekomen dat het mogelijk mijn toompje is, of dat de voorhuid ietsjes te nauw is, maar dat dit beide (toompje natuurlijk) op te lossen is zonder besnijdenis. Toompje via geslachtsgemeenschap, voorhuid via rek oefeningetjes. Als ik er zelf naar kijk heb ik toch het gevoel dat het mijn toompje is, omdat deze alles toch vrij strak lijkt te houden.

    Nu weet ik dat er niets mis is met een besnijdenis, maar ik heb het liever niet.

    Kan iemand deze informatie goedkeuren of ben ik fout ingelicht door het internet? En kent iemand wat oefeningen om of het toompje op te rekken of om de voorhuid te vernauwen?

    M.v.g.

    Piet

    1 reactie
    Reageren
Reageer op: Voorhuid of..?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.