- Mark25 mei 2011 om 02:38
Ik vraag me af hoe de meeste mannen zitten.
En dan bedoel ik ermee, hoe de ballen erbij liggen en de penis.Als ik zit, valt 1 bal tussen mijn benen door naar beneden en de ander hangt er nog boven met mijn penis schuin hangend eroverheen.( niet echt comfortabel gevoel)
Wanneer ik mijn benen 1x wijd doe en terug valt soms de ander mee naar beneden.
Echter met sporten heb ik er ook last van.
Bijvoorbeeld met deadliften of squaten tijden fitnes, als je stuk voorover gebogen staat ( bijna zit houding)
gebeurd dat ook.Hoe voorkom ik dat?
Misschien mij
2 reactiesReagerenVictor9 februari 2013 om 11:51Vraag aan je dokter of de balzak kleiner kan gemaakt worden in het ziekenhuis, dan komen de teelballen omhoog en dan het je geen last meer van sporten, enz…..
ReagerenLana11 februari 2013 om 10:29Al eens een strakkere slip geprobeerd?
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Juiste zit houding voor je balzak+penis
- Door Mark
- 25 mei 2011 om 00:38

Beheerd door
- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties