- Joop8729 juni 2009 om 19:11
Gedurende afgelopen vrijdag en zaterdag ben ik in 24 uur drie keer klaargekomen, zowel door seks als masturbatie. Normaal gesproken heb ik hier geen last van. Sindsdien heb ik het gevoel dat mijn teelballen niet goed liggen in de balzak. De linkerbal ligt een stuk verder richting mijn penis. Het doet geen pijn, maar het voelt anders dan normaal. Mijn linkerbal is iets gevoeliger dan normaal. Tijdens het lopen, gedurende het weekend, waren ze meer aanwezig dan normaal. Ik voelde tijdens het lopen zeg maar hun aanwezigheid. Ook mijn spieren in de liesstreek zijn wat gevoeliger dan normaal.
Moet ik hiervoor langs de huisarts of is het een kwestie van rust geven?
2 reactiesReagerenSander29 juni 2009 om 19:27Ik lees geen bijzonderheden in je verhaal behalve dat je meer dan normaal gemasturbeerd hebt. Je klachten zouden dus het meest voor de hand liggend verklaard kunnen worden door ‘overbelasting’.
Reageren
Als je zoals je zelf al voorstelt, rust neemt een aantal dagen, dan zou het eigenlijk al heel snel minder moeten worden.
Is er een reden om aan te nemen dat je klachten door iets anders worden veroorzaakt dan de genoemde overbelasting? Ik denk dan bijvoorbeeld aan een SOA, of misschien wel de angst voor een SOA, waardoor je nu meer op je genitaliën let dan normaal?
Kijk het even aan, en als je je zorgen maakt, ga dan even naar de huisarts.Joop8729 juni 2009 om 19:55Bedankt voor je geruststellende bericht.
Voor een SOA heb ik geen angst, aangezien mijn vriendin en ik het veilig doen: met condoom. Naast de eerder genoemde klachten kan ik me alleen herinneren dat ik tijdens het douchen eerder die week tijdens het wassen een keer mijn linkerteelbal per ongeluk wat hardhandiger aanpakte. Wellicht is het een combinatie van deze twee dingen, waardoor de overbelasting sterker is dan normaal.
Aangezien ik wat angstig ben aangelegd, ten aanzien van lichamelijke problemen, zal ik er ook wel meer opletten dan normaal.
Ik kijk het nog even aan.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Ballen liggen niet goed
- Door Joop87
- 29 juni 2009 om 17:11
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties