Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Vraag over gevoelige eikel..

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dany90

    Hoi!

    Ik heb last van een gevoelige eikel. Ik heb op dit forum er al iets over gelezen. Nu ontbloot ik mijn eikel vaker en het is na een week flink minder geworden. Eert kon ik de eikel niet een beetje aanraken, maar nu lukt dat makkelijk. Er licht overheen wrijven lukt ook al. Alleen als ik een erectie heb en dan eroverheen wrijf dan voel ik het nog wel voor groot een deel.

    Dus ik vroeg mij af of dit problemen opleverd bij de seks? Is je eikel gevoeliger of minder gevoelig wanneer je hem in de vagina ”gebracht” hebt? Want ik heb geen zin in pijn.. En de mensen die al vaak genoeg seks hebben gehad en nergens last van hebben: is jullie eikel totaal ongevoelig? Dus kan je er echt alles mee, of hoort een beetje gevoeligheid bij de eikel?

    En indien de eikel toch nog wat minder gevoelig moet worden voordat je seks hebt hoelang duurt dit proces van ongevoelig maken? En hoe ongevoellig moet die worden om geen pijn te hebben tijdens de seks?

    Momenteel schuif ik mijn voorhuid altijd naar boven tijdens de seks, dus op die manier heb ik geen last. Maar ik ben bang dat als ik hem volledig terugschuif dit enorm pijn gaat doen..

    IK hoop op handige informatie!

    Dany90 😉

    15 reacties
    Reageren
    Maaike

    De vagina is heel zacht en heel warm en heel erg vochtig van binnen als je seks hebt. Precies de goede omstandigheden voor een penis om een heerlijk gevoel te krijgen. Niets aan de hand dus!

    Reageren
    mr.anoniem

    dat is waarschijnlijk omdat je niet bent besneden ik zelf ook niet en dan is dat normaal dat dat gevoelig is ik zat daar ook eeerst mee in maar wat je gewoon moet doen : in de douche of bad meer erover vrijven over een paar maanden is het al wat beter

    Reageren
    Peter

    Nee hoor, je hoeft er helemaal niet over te wrijven. Met je harde eelthanden over jouw eikel wrijven geeft een naar en pijnlijk gevoel is is nergens tot nut. Laat de eikel lekker gevoelig zijn, daar zul je ten volle van gaan genieten als je echte seks gaat hebben. Dat is helemaal normaal!

    Reageren
    Dany90

    Zijn jullie ook onbesneden dan? En hadden jullie pijn tijdens het vrijen toen je voor het eerst met ontblote eikel deed? Want ik merk dat die nu wel minder gevoelig is dan eerst. Eerst kon ik hem niet aanraken, maar nu gaat dat makkelijk. Masturberen met ontblote eikel er nog niet volledig in, maar het gaat wel langzamer de goede kant op.

    Het is niet mijn bedoeling mijn eikel gevoelloos te maken. Maar alleen een klein punt van overgevoeligheid wegwerken zodat het tijdens de seks geen pijn opleverd.

    Wanneer je eikel in de vagina zat ( en dus met ontblote eikel ipv voorhuid eroverheen) voelt dat veel zachter aan dan wanneer je er met je handen overeehwrijft (ontbloot masturberen dus)?

    Reageren
    satopex

    ja hoor je kund de voorhuid terug trekken en met vlakke hand over de eikel vrijven.gebruik in het begin baby poeder zodat de eikel niet schraal word.je merkt vanzelf wel dat als er een hoornlaagje opzit je geen poeder meer hoef te gebruiken.ik ben zelf al jaren geleden besneden en ruk met mijn hand over de ontblote eikel.gaat uitstekend beter als met een voorhuid.

    Reageren
    anoniem

    Ik heb ook last van een overgevoelige eikel en kan dus het smegma niet wegwassen en dus wil ik hem gewoon iets minder gevoelig maken zodat ik dat wel kan doen dus zal ik eens proberen om de voorhuid vaker naar achteren te doen en kijken of dat helpt

    Reageren
    Gus

    Dag,
    De zenuwcellen zitten net onder het (dunne) vel van je eikel wanneer je jong bent.
    Naarmate je ouder wordt zakken ze een beetje lager en wanneer je besneden bent en de eikel is blijvend “bloot” zakken ze nog meer naar beneden: met andere woorden ze worden minder gevoelig.
    Je kan dat zakken stimuleren door vaker met je hand over je eikel te wrijven of hem met teruggetrokken voorhuid te laten “wennen” aan de vrije natuur !
    En à propos, een vagina is warm en zacht en er zitten geen weerhaakjes in.

    Groetjes, Gus

    Reageren
    andreas

    Hallo allemaal…

    Ik ben inmiddels 51, en mijn eikel is nog steeds overgevoelig. Het is vervelend voor mij om stevig gepijpt te worden, iets wat mijn vrouw graag doet, maar vanwege mijn overgevoelige eikel kan dit helaas niet. Ik noem dat stevig pijpen ook wel pornopijpen. Ik kijk mijn hele volwassen leven al naar porno, en heb nooit begrepen dat men zo ruw met een penis kan omgaan. Toch zou ik mijn vrouw hierin tegemoet willen komen. Zijn er mannen die dit probleem herkennen en daarin een weg of oplossing hebben gevonden, en dan niet perse met een hand over de blote eikel wrijven? Ik bedoel; er zijn toch meer oplossingen mogelijk die minder rigoreus en minder pijnlijk zijn?

    grt Andreas

    (nooit te oud om te leren)

     

     

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is een vervelend probleem. Een oorzaak zou kunnen zijn, dat de vochtigheid in de voorhuid hoog is, waardoor de eikel erg zacht blijft ( eigenlijk een beetje opweekt) waardoor de gevoeligheid zo hoog is. Je ziet dit vaker bij mannen die redelijk veel voorhuid hebben.

    De voorhuid iets terugschuiven bij het plassen en en even droogdeppen , na het douchen de binnenkant van de voorhuid en de eikel droog deppen, kan helpen om de gevoeligheid wat te doen afnemen. Alsmede de eikel bloot in het ondergoed te dragen.

    Voor het overige is er eigenlijk maar een andere optie: een besnijdenis. Daardoor verhoornt de eikelhuid in de regel, waardoor de gevoeligheid ook afneemt. Maar een garantie biedt dat ook niet altijd.

    Reageren
    D

    Hoi ik ben vandaag ondmaagd en heb nu ineens een pijnlijk gevoel op me eikel ik heb gewoon een co doom gebruikt me voor huid wilt ook niet meer helemaal over me eikel heen hoort dit

    Reageren
    John (moderator)

    Nee dat hoort eigenlijk niet….het zal toch een irritatie zijn. Even rusten laten…als de klachten erger worden, moet je even naar de huisarts gaan.
    Had je de voorhuid eerst helemaal naar achteren gedaan voordat je de condoom omdeed?

    Reageren
    Martijn

    normaal gesproken kan ik vrij eenvoudig mn eikel in en uit de voorhuid halen. Gisteravond had ik seks (zonder condoom) en sindsdien krijg ik mn voorhuid niet meer om mn eikel heen. Wat kan ik nu het beste doen?

    Reageren
    John (moderator)

    Ga even met dat probleem naar de dokter…

    Reageren
    Anoniem1

    Ik wil al een tijdje seks maar als ik een stijve heb gaat mijn voorhuid maar halverwege naar achteren en mijn eikel is gevoelig. Kan ik zo gewoon seks hebben?

    Reageren
Reageer op: Vraag over gevoelige eikel..
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.