- Micky14 april 2025 om 11:49
Ik ben 16 jaar en is het normaal dat ik super veel en vaak voorvocht produceer?
Ook dus als ik niet seksueel opgewonden ben..ik schaam me ervoor. De ene keer zijn de slijm slierten helder maar ook vaak wit van kleur. Ik heb er echt last van . Ik doe aan gevechtsport en voetballen . Als ik een kruisbeschermer aan heb zo’n plastic cup over de penis dan is die na een wedstrijd echt slijmerig van binnen.
Een keer liep ik in mijn blote kont na het douchen naar de kleedkamer. De voetbaltrainer maakte een praatje met me . Hij spotte dus dat er slijm uit de eikel druppelde. Ben je geil vroeg die aan me ik zei nee eerlijk.! Het lijkt of het wel sperma is !? Je hebt wel twee dikke testikels in de balzak merkte hij op mischien is dat het overproductie van zaad vloeistof? Ik zou een huisarts raadplegen..dus dat doe ik eerst liever op dit forum.5 reactiesReagerenJohn (moderator)
14 april 2025 om 14:43Dat is niet raar gezien je leeftijd.
Het is wel een foute trainer als die zo’n opmerking maakt
ReagerenMickey14 april 2025 om 19:10Maar een voetbalclub vriend van mij dezelfde leeftijd.. jongen is ook 16 jaar heeft dat niet!! Alleen als hij aan sex denkt of 2 dagen niet afgetrokken had komt er iets van precum uit.
Maar bij mij is mijn boxer altijd wel nat van dat slijm spul zonder opwinding. Ben ik wel geil loop een tijdje met een stijve rond .. dan komt er een paar slierten witte dikke slijm uit mijn penis. Valt mij echt op als ik bloot ben?
HOE DAN? ..Voorvocht met sperma?🙄
Als ik 2x ejaculeer dus afrukken op een dag dan is het voorvocht minder en meer helder.
Ligt het toch aan mijn twee dikke zaadballen ? Mijn pa denkt dat het de prostaatklier ook kan zijn als die wat groter dan een walnoot is. In maatbekertje zaadlozing is 9 ML gemiddeld. Ik kan wel normaal pissen en nergens last van.Ha ha die trainer is homo die maakt wel wat ongepaste grappige r opmerkingen. Hij noemt me big boy of je hebt groot gereedschap. Maar het is onschuldig komt niet aan me .😂
ReagerenJohn (moderator)
14 april 2025 om 20:14Niet iedereen heeft hetzelfde. Ik zie er niets vreemds in. Als je ongerust over bent bespreek het dan met je huisarts.
Reageren
Het maakt niet uit of de trainer homo is: het is een foute trainer als die dit soort opmerkingen maakt. En dat is niet onschuldig!Alias19 april 2025 om 12:16Beste Rob, wij vinden jou verhaal wel raar en vies.
ReagerenJohn (moderator)
19 april 2025 om 18:52Daarom is dat dus ook verwijderd.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
