- Bas29 juni 2024 om 16:06
Hoi allemaal
Er is bij mij een bijbalontsteking geconstateerd. Ik heb hiervoor 2x 14 dagen antibiotica voor gekregen. Binnenkort krijg ik ook een echo van het scrotum.
Ik vraag me af de pijn wisselt telkens af tussen rechterbal / rechterlies / rechterkant onderbuik, onderrug / rechter been / anus.
Het is niet super pijnlijk maar wel hinderlijk. Huisarts heeft gezegd dat dit napijn kan zijn ( dit is twee weken geleden en klachten zijn er nog steeds ) ook heeft de huisarts gedacht aan overactive bekkenbodem.
Ik vroeg me af heeft iemand een soort gelijk iets meegemaakt? En kan de na pijn inderdaad zo lang aanwezig zijn?
2 reactiesReagerenUli13 juli 2024 om 09:51Hallo Bas,
Reageren
Ik heb hetzelfde probleem al 3 jaar, na een val op een ladder waarbij ik mijn rechter teelbal heb bezeerd, na 10 dagen levoflox is het toen gebeterd maar nooit weggegaan, (ik heb ook pijn tussen de penis en de rechter teelbal, de aders zijn daar ook dikker en er komen steken in), 2 maanden geleden is het fel verergerd met dezelfde klachten als die, die jij beschrijft, ik heb terug 20 dagen levoflox gekregen, heeft niet geholpen, op echo en ct is niets te zien aan de teelbal of lies, wel een hernia in de rug, de uroloog heeft mij doorverwezen naar een neurochirurg voor de rug, maar het probleem (aangezien het verleden, de oorzaak van de pijn en wat ik voel), komt volgens mij niet van de rug, ik ga nu naar een osteopaat, zonder succes, ik heb ook tamsulosine voorgeschreven gekregen, maar daarmee werd het alleen maar erger !
Ik denk dat ik volgende maand ga proberen bij een kine voor de bekkenbodem te behandelen.
Ik hoop dat iemand ons kan raad geven/helpen, het is echt een grote last in het dagelijkse leven, je wordt constant afgeleid door last en pijn.
Als je nieuws hebt laat aub iets weten, ik zal hetzelfde doen.
Mvg.John (moderator)
13 juli 2024 om 15:46Ik zou er toch maar niet zo zeker van zijn dat de problemen niet door de hernia veroorzaakt worden. Want dat is dus wel mogelijk. De val van de ladder heeft blijkbaar niet alleen problemen voor de teelbal veroorzaakt maar ook voor de rug
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Pijn rechter bal / lies / onderbuik / onderug / been
- Door Bas
- 29 juni 2024 om 14:06
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties

