Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Pijn aan eikels en moeilijke voorhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wessel

    Hallo iedereen
    Ik ben 13 bijna 14 jaar oud mijn penis is 7 centimeter slap en 14 centimeter stijf en ik ben nu al ongeveer een jaar aan het masturberen ik dacht eerst dat het niks was alleen ik begin me wel een beetje zorgen te maken
    Ik heb altijd al moeite gehad met mijn voorhuid en ik krijg hem alleen naar achteren als ik geen stijve heb en het is ook niet heel comfortabel
    Mijn eikel is altijd al gevoelig geweest vanaf toen ik nog jong was en ik dacht dat dit normaal was
    Ik kan mijn eikels niet aanraken en water doet ook pijn
    Ik durf dit niet aan een huisarts o aan mijn ouders te vertellen dus ik wil graag weten hoe het met me zit.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het lijkt erop dat je dus een vernauwde voorhuid hebt. En daar zou ik dan toch mee naar de dokter gaan. Die kan een zal voorschrijven op de voorhuid wat soepeler te maken en wat op te rekken.
    Als de voorhuid namelijk wel een keer per ongeluk naar achteren schiet tijdens masturberen of seks kan dat vervelende gevolgen hebben.

    Reageren
Reageer op: Pijn aan eikels en moeilijke voorhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.