Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

voorhuid irritatie

  • TM

    Ik heb raar probleem, ik heb enorm veel last van voorhuid. Mijn voorhuid geeft een enorm piekerig, branderig, ongemakkelijk gevoel… Ik heb het meeste last als voorhuid van eikel is of er half over. Maar ook als voorhuid helemaal over eikel is geeft het dit ongemakkelijke gevoel. Maar meestal is voorhuid van eikel (wijde voorhuid), als ik dan voorhuid over eikel trek doet het ff deugd maar al gauw is het ongemakkelijke gevoel er terug. Het voelt precies als een band rond mijn penis. Als ik penis aanraak om te plassen bv voelt het ongemakkelijk. Het is vooral binnenkant voorhuid die dit gevoel geeft. Als binnenkant bloot is voel ik het schuren tegen boxershort bijvoorbeeld en geeft dit een constant irriterend gevoel. Als ik veel rondwandel voel ik het irriterende gevoel bij iedere stap.
    Zeker als hij naar beneden hangt in broek. Als ik hem naar boven steek blijft hij ook niet zitten, dus dit is ook geen oplossing. En kan moeilijk in openbaar mijn penis eens goed steken. Ik heb gevoel dat mijn voorhuid te kort is om over eikel te dragen en te lang is om van eikel te dragen. Volgens dokter is er niks fout, ook volgens uroloog is er niks fout. Begin toch beetje hopeloos te worden. Wat kan dit zijn? Ik was me gewoon met lauw water, heb wel gevoel dat penis/voorhuid enorm droog zijn. Ook hiervoor heb ik al paar dingen geprobeerd maar blijft ook zo.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Je zou eens een paar dagen Lanette creme kunnen gebruiken en kijken of dat helpt. 2 x daags dun insmeren

    Reageren
Reageer op: voorhuid irritatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.