Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Krimpende teelbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb ruim 3 weken geleden antibiotica gehad tegen epidymitis (bijbalontsteking). De kuur was 14 dagen. De zwelling (klonterige gevoel van draden in de balzak) was hiermee verdwenen.

    Kort hierna (en nu) merk ik dat mijn teelbal is gekrompen. Hij schiet snel omhoog tijdens seks, maar ook in normale situaties. Hij is echt daadwerkelijk kleiner geworden. Wat kan dit zijn, en heeft dit invloed op de vruchtbaarheid?

    De teelbal doet vaak later op de dag pijn en het is een zeurende pijn.

    Dankjewel alvast!

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik kan daar zo helaas geen antwoord op geven. Ga er dus mee naar de huisarts

    Reageren
    Anoniem

    Ook geen reden hoe het kan dat de teelbal gekrompen is?

    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan ik zo helaas geen verklaring voor geven.

    Reageren
    John (moderator)

    Je had een ontsteking dus hij zal opgezet zijn geweest. Is die veel kleiner dan de ander?

    Reageren
    Anoniem

    Ik denk dat het zeker 1- 1,5 cm scheelt. Dit nooit eerder gehad. Ook het terugtrekken van de bal niet.

    Reageren
    John (moderator)

    Op naar de huisarts dan maar en vraag eventueel een verwijzing voor de uroloog

    Reageren
    Harry

    Aangezien ik precies hetzelfde heb, vraag ik mij af of het inmiddels duidelijk is hoe dit kon gebeuren. En is de teelbal (met of zonder verdere behandeling) weer terug naar de oude grootte gegaan?

    Bedankt!

    Reageren
Reageer op: Krimpende teelbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.