Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

irritatie na plassen en na zaadlozing

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Eric1968

    Hallo; ik ben 54; man en heb regelmatig sex; met dezelfde partner. Daarnaast masturbeer ik nog ook. Ik liet onlangs bloed afnemen om mijn PSA waarden te laten controleren en alles was ok;zelfs meer dan ok. Ik heb ook geen soa. Ik ondervind soms (dus niet altijd) wel een brandend gevoel na het klaarkomen en bij het plassen na sex of na te hebben gemasturbeerd. En dat brandend gevoel houdt dan wel vaak een tijd aan; maar is dan plots weg. Ik ging reeds tot twee keer toe naar de huisarts; kreeg antibiotica – maar het brandend gevoel komt terug!
    Toen COVID op zijn hoogtepunt was; en ik vaak van thuis uit moest werken ben ik heel veel koffie beginnen drinken; iets wat ik vroeger nooit deed. Doe ik nog steeds alhoewel ik probeer te minderen. Kan dat overmatig koffie drinken toedragen aan deze plasirritatie?
    Verder heb ik nergens pijn en ziet mijn penis er niet geïrriteerd uit.
    Heel vervelend.

Reageer op: irritatie na plassen en na zaadlozing
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.