Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Pijn penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jo

    Ik heb al een tijdje precies pijn in mijn penis blijkbaar sneller na de seks. De dokter heeft een urine onderzoek gedaan, er zijn geen ontstekingen of soa’s. Het lijkt precies door wrijving te komen na seks, want het ziet ook wat rood net boven de plasbuis.
    Ziet er nu iets opmerkelijk uit ? Wat kan ik nog doen? Het is vreselijk irritant.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Even een weekje rust en met masturberen en seks wellicht een glijmiddel gebruiken. Ziet er als een irritatie uit

    Reageren
    Jo

    Bedankt, kan ik iets doen moest het toch blijven ondanks glijmiddel?

    Reageren
    John (moderator)

    Dan zou ik ermee naar de uroloog gaan

    Reageren
Reageer op: Pijn penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.