Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Nadruppelen urine en sperma

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • beetje anoniem

    Ik ben een jongen van 18 jaar oud en ik heb al een tijdje het probleem dat tijdens het plassen niet alle urine er vanzelf uitkomt en ik de laatste druppels er echt uit moet knijpen. en zelfs dan kan ik nog een druppel of 2 nadruppelen. Ik heb dit probleem ook bij zaadlozing dat niet alle sperma er in een keer uitkomt maar ik de laatste beetjes eruit moet knijpen. Ik ga vaak direct na de zaadlozing plassen zodat er geen sperma in de urinebuis overblijft.

    Is dit normaal voor mijn leeftijd en wat kan ik eraan doen? of wat kan de huisarts eraan doen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan zijn dat je bekkenbodemspieren te veel gespannen zijn. Ga er mee naar de huisarts, die kan je verwijzen naar een bekkenbodemfysiotherapeut

    Reageren
Reageer op: Nadruppelen urine en sperma
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.