Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Varicocele?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marco

    Ik heb al meer dan een jaar een zwelling in mijn balzak, ben er meerdere keren voor naar het ziekenhuis geweest, daar hebben ze een echo gemaakt en daaruit bleek dat het door een liesbreuk kwam, daar ben ik nu aan geopereerd maar de zwelling is niet weggegaan. Heeft de chirurg misschien alleen de liesbreuk “gerepareerd” en de zwelling in de balzak niet weggehaald? Ik vind het ook lijken op de symptomen van een varicocele. Alleen als ik lig blijft de zwelling er en bij een varicocele is dit niet zo. En anders zouden ze het toch al hebben gezien bij de echo?
    Alvast bedankt

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk te zeggen wat ze wel of niet hebben gezien. Ik zou er wel mee terug gaan

    Reageren
Reageer op: Varicocele?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.